Dslam kilidinin kaldırılmasını istiyorum

Merhaba hattım max kapasiteleri şu şekildedir:

Upload Kapasite Hızı : 20304 kbps

Download Kapasite Hızı : 102431 kbps

bana verilen hız ise:

Upload Mevcut Hızı : 8188 kbps

Download Mevcut Hızı : 79833 kbps
Lütfen dslam kilidini kaldırır mısınız? iç tesisatım ve hattım çok iyi snr değerim 4e çektiğim zaman bile hiç kesilme yaşamıyorum kopma sorunu yaşamıyorum dslam kilidimin kaldırılmasını rica eder ve yüksek hız tanımlanmasını istiyorum. Teşekkür ederim.

@mehmetcan lütfen yardımcı olur musunuz?

Serkan Bey, iyi bayramlar. Abone numaranızı benimle paylaşırsanız size yardımcı olmak isterim.

birde hattım interleaved modda fast moda geçiş yapmak istiyorum.

Serkan Bey, ben sorununuzu arkadaşlara ilettim bir gelişme olması durumunda size bilgi vereceğim. Sizde bu arada TurkNet Oim’den destek kaydı oluşturup. “Hattimdaki DSLAM kilidinin kaldırılmasını istiyorum.” Şeklinde talepte bulunursanız işleminiz daha da hızlı olacaktır.

1 Beğeni

destek kaydı oluşturdum. teşekkürler ve fast moda geçiş için yazdınız mı acaba?

Serkan Bey, şu anda hız profiliniz 102235 olarak güncellendi ancak hattiniz üzerinde nms hız sınırı görünüyor. Destek kaydınıza bakacak olan TD arkadaşımız bununla ilgilenip size bilgi verecektir. Iyi günler dilerim.

1 Beğeni

@mehmetcan Merhabalar bende aynı durumdan müzdaribim bana da yardımcı olma ihtimaliniz var mı acaba. Abone numaram 1425735

nms hız sınırı nedir ve hala hızım 79 mbps olarak gözüküyor.

Serkan Bey, açtığınız destek kaydına sistem üzerinden TD arkadaşımız atanmış olduğu için biz müdehale edemiyoruz. Destek kaydınız ile ilgilenen arkadaşımız sorununuzu çözecektir.

tamamdır teşekkürler.

1 Beğeni

Arkadaşlar, bu soruyu şu başlıkta (Dslm kilidinin kaldırılmasını istiyorum - #6 by caner) sormuştum ama silineceği için aynı konu diye burada sormak istiyorum.


Merhaba arkadaşlar, bu kilit konusunu tam anlayamadım. Şimdi ben snr değerini bilerek 9 db olarak kullanıyorum hızım 84 mbit oluyor, ulaşılabilir hız da 101 mbit falan. Snr 4 db civarı yapınca hız 88, ulaşılabilir 120; 8 db (varsayılan) bırakınca hız 88, ulaşılabilir 110 falan. Yani her türlü 88 de kalıyor. Şimdi bende de bir kilit olduğu anlamına mı geliyor?