Dslam kilidinin kaldırılması ve hat değerlerimi yorumlar mısınız?

Arkadaşlar merhaba hattımda dslam kilidi var rica etsem yetkili arkadaş bana ulaşıp dslam kilidimi kaldırabilir mi? teşekkür ederim.
hat değerlerimi yorumlar mısınız?

@Baran rica etsem yardımcı olabilir misin?

Hattınız 75 mbpsye kadar destekler. Paket değişikliği talebi açıp NMS hız profilinin ve paketin 75 mbps olmasını isteyebilirsiniz.

1 Beğeni

hattımın değerleri kötü mü? zayıflaması kötü gibi

Buradan altyapınızı sorgular mısınız ?

vdsl port kalmamış.

Merhaba,
Hat değerlerinizi inceledim, DSLAM kilidi bulunmamaktadır. TurkNet Online İşlemler Merkezi - Teknik & Destek - Yardım Merkezi - İşlem- Paket Tarife Kampanyamla ilgili Destek İstiyorum. Bu adımları izleyerek destek kaydı oluşturup max alabileceğim hızın atanmasını istiyorum şeklinde belirtirseniz temsilci atama yapacaktır.

1 Beğeni

nms hız profilim mi var acaba daha yüksek hız alabilir miyim ki?

Evet daha yüksek hız alabilirsiniz, dilerseniz Paket & Kampanyalar bölümünden de değişiklik yapabilirsiniz eğer yüksek paketler gözüküyor ise.

1 Beğeni

maalesef böyle çıkıyor.

Dediğim yöntemi uygularsanız 24 saat içinde gerekli işlem sağlanacaktır.

teşekkür ederim destek kaydı oluşturdum. kilit yoksa eğer neden ben bu yüksek hıza ulaşamıyorum?

Paketiniz Özgür İletişim 50 olduğundan dolayı max 50 atanmış durumda bundan dolayı daha yüksek hıza ulaşamıyorsunuz. Rica ederim, iyi günler dilerim :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

anladım teşekkür ederim destek kaydını açtım bakalım geri dönüşü olunca tekrardan sizinle olacağım.

İki hesapta size mi ait?

1 Beğeni

yok hayır arkadaşımın hesabı ben buradan yanlışıkla cevap vermişim lşsdakdsa

Ben sizin sandım :smile: olabilir böyle şeyler :blush:

2 Beğeni

buradan sorgulayın

Teşekkür ederiz. Baran Bey. :slight_smile:

3 Beğeni

Rica ederim, keyifli kullanımlar dilerim :hugs:

2 Beğeni