Dslam kilidimin kaldırılmasını istiyorumm

Merhaba hattım da dslam kilidi var rica etsem kaldırabilir misiniz? teşekkür ederim.
1

1 Beğeni

Profilinizde bulunan abone numarasına hatalı giriş yapılmış özelden gönderir misiniz?

1 Beğeni

Özelden ilettim.(20 karakter)

2 Beğeni

Hatta müdahale sağlandı

TRAFİK YÖNÜ DOWNLOAD UPLOAD
Mevcut Hızı 91705 Kbps 8189 Kbps
Kapasite Hızı 106307 Kbps 30959 Kbps
Attenuation 5.0 dB 0.0 dB
Noise Margin 8.1 dB 25.4 dB
Çıkış Gücü 14.6 6.9

Keyifli kullanımlar dilerim :hugs:

2 Beğeni

çok teşekkür ederim hemen oldu vallahi beklemiyorduk arkadaşla oyuna girecektik tam internet ışığı gitti geldi :smiley:

2 Beğeni

şey bu arada 102 mbps alamıyor hat zayıflaması falan iyi durumda 102 mbps alabilmesi için ne yapmalıyız? iç tesisatı yenilemiştik.

Büyük ihtimal bölge kapasitesinden kaynaklı olarak 102 almıyor. Hattın 102 alması için daha düşük bir SNR ile çalışması lazım veya bölge kapasitesinin artırılması gerekmektedir. Modeminizde SNR ayarı var ise düşürerek hızı yükseltebilirsiniz. Rica ederim, iyi akşamlar dilerim :hugs:

1 Beğeni

Büyük ihtimalle benimle aynı durumda olabilir. Türktelekom santralden hız sabitlemesi yapabiliyor.

1 Beğeni

benim modemim 8623 t50 b, arkadaşımın modemi 3625 ayarlayabilir miyiz? maalesef bulamadım da.

Bildiğim kadarıyla ZYXEL marka modemlerde SNR ayarı yapılamıyor.

hadi ya hiçbir şey yapamaz mıyız?

putty ile bağlanıp snr ayarlayamaz mıyız?

TurkNet Online İşlemler Merkezi üzerinden Teknik & Destek - Yardım Merkezi - İşlem - Paket Tarife Kampanyamla İlgili Destek İstiyorum bu adımları izleyerek temsilciye bildiriniz. Oradan daha detaylı bilgi aktarılacaktır ama kesin SNR ayarı yapılamayabilir bilginize.

1 Beğeni

çok teşekkür ederim. :slight_smile:

1 Beğeni