DSLAM kilidimi kaldırabilirseniz çok sevinirim

Merhaba,
DSLAM kilidimi kaldırabilir misiniz?

Modem değerlerim şöyle:

Connection speed
Down: 79870 kbit/s
Up: 8188 kbit/s

Attainable speed
Down: 112967 kbit/s
Up: 43709 kbit/s

Noise margin
Down: 14.4 dB
Up: 28.8 dB

Signal power level
Down: 13.7 dBm
Up: 6.0 dBm

Signal attenuation
Down: 11.4 dB
Up: 0.6 dB

Merhaba,
Bu konuyla ilgili destek kaydı oluşturdunuz mu?

2 Beğeni

Merhaba Baran Bey, henüz oluşturmadım. Hemen yapıyorum.

Şimdi oluşturdum.

Numarası: 52963552

Destek kaydından gelecek olan dönüşü bekleyelim farklı bir sonuç alırsanız buradan bildirirseniz sevinirim.

1 Beğeni

Yanıt şöyle geldi:

Hattınızı kontrol ettiğimde tanımlı olan kampanyanız 75 Mb ve aldığınız hız 79 Mb dir. fiziki olarak herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Alt yapınızın desteklediği maksimum hızları almaktasınız. İyi günler dileriz.

75 Paketini kullandığınız için şu anda almanız gereken hızı alıyorsunuz. Destek kaydınıza 100 paketine geçiş yapmak istediğinizi belirtirseniz Net Uzman yardımcı olacaktır. Aynı zamanda hat değerlerinizinde ekran görüntüsünü iletin. Kopma vb. durumlara karşı kullanmayı kabul ediyorsanız bunuda belirtiniz.

100 paketine geçmeyi istediğimi belirttim şimdi. Hat değerlerimi paylaşmıştım açarken. Sizce de sinyal değerlerim yeterli görünmüyor mu?

Hat değerlerinizi inceledim daha yüksek hızları kaldırabilir. Net Uzman’dan gelecek olan yanıta göre size yardımcı olmaya çalışacağım.

Yine olumsuz yanıt geldi. Siz yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

“Alt yapınızın maksimum desteklediği hız değeri 61 Mb olarak görünmektedir. Bu ahız değerinden daha yüksek bir hız değeri almaktasınız. 100 Mb geçişinizi maalesef yapamıyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.”

Bana özel mesaj üzerinden abone numaranızı iletir misiniz?

76 dakika sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.