Dslam kilidi yüzünden mi

Gecen de konu acmıstım ne yaprıysam olmadı destek kaydı hepsini ni yaptım nafile sonuc neden degısmiyor yada degıstirmiyolar hayret dslam kilidi olabilir mi yardım edecek kimse yok mu

Dslam kilidi 79/88 mbit hızın üstüne çıkmanızı önler. Size şuan 79 tanımlı fakat yoğunluktan dolayı satürasyon sorunu yaşanıyor. TurkNet bunu önlemek için kapasite artışı yapıyor. Bu hafta sonu çalışmalar bitecek sanırım. Pazartesi gününe sorun kalmaz diye düşünüyorum. Bir çok bölgede yaşanan darboğazdan kaynaklı bir durum bu sadece siz yaşamıyorsunuz. Umarım en kısa sürede çözülür.

1 Beğeni

Ama ben hic yüksegi göremedim en fa 16 mb 10 gündur kontrol ediyorum sabah aksam aynı bende

Modem arayüzünden hat değerlerini atar mısın.

Değerler de bir sorun yok gördüğüm en iyi değerler ayrıca testi gece yapmışsınız satürasyon akşam saatlerinde oluyor. 15 dakika ara ile yapılan 3 farklı kablolu hız testi sonuçlarını destek kaydında paylaştınız mı?

1 Beğeni

Paylaştım arıza kaydı bıraktım degisen hic birsey olmadı isi gücü bıraktım bunu araştırıyorum benim gibi biri daha var mı diye degerler iyi deniliyo hep benim de hosuma gidiyo boyle denince ama elde avuçta birsey yok

Bir daha kablolu hız testi yapmayı dener misiniz?