Dslam kilidi nasıl kaldırrılır

arkadaşlar resimde gördüğünüz gibi benım bu hızı 100 yapmam lazım nasıl yapıcam yardımcı olur musunuz?

Merhaba @omer61 , müşteri numaranızı benimle özel mesaj üzerinden paylaşır mısınız? Ben hattınızın desteklediği maksimum hızları sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Arka planda gerekli işlemlerinizi tamamladık ve şu an ulaşabileceğiniz maksimum hızlarla internet erişiminizi sağlıyorsunuz. Kontrol eder misiniz?

1 Beğeni

Şuan kontrol ettiğimde hız hala 75’e sabit durumda. modem arayüzünden max rate 141 olarak görünüyor. Yani hızda değişen bir durum yok şuanlık. Müşteri no: 2174632 @EFG

Teşekkür ederim ama hızım hala aynı peki siz ayarladıktan sonra benim yapmam gereken birşey varmı

Android için Outlook’u edinin

Modeme restart çekin hocam.

kapatıp tekrar açtım modemi değişen birşey yok anlayamadım ya. bu durumu millenicom’da da yaşamıştım. kadın modem ayarlarını anlattı bana biraz sonra onunda kafasına dank etti ayarları değiştiriyoruz fakat hız aynı ne düşüyor ne çıkıyor . en sonunda ben önceden de sabitleme durumu olduğunu anlatmıştım. internette sabitleme varmı bir bakayım dedi. 1 dk sonra 3mb olan internet 13 oldu. burada da aynı durum var galiba bilemiyorum. şuan hala 75mb alıyorum

Arayüzde hat değerlerindeki durum nedir?

arayüzde max download rate 140 olarak gösteriyor . ben 100 alabilir miyim diye sorduğumda kopma yaşarsınız sürekli net gidip gelir diyorlar.

Sizin hattınızda şu an DSLAM kilidi yok. Biz arka planda gerekli işlemlerimizi sağladık. Farklı bir durumdan ötürü alamıyor olabilirsiniz. İç tesisatınız sağlam mı?

binadaki ankastre çok eski ama bizim internet kullandığımız etiketi telekom ekipleri yeni bağladı yani hattın takılı olduğu portta bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. ankastreden modeme gelen kabloda baya eski. Ama kablo eğer max 75mb verebilseydi modemde max rate 140 yazmazdı . Bilemiyorum Vallaha sorunun neyden kaynaklandığını