Dslam kilidi kaldırılması hakknda

Merhabalar. Benim kilidi de kaldırır mısınız? Ortalama 85’lerde geziyor. Teşekkürler.

Abone: 2300892

Bilmeyen kullanıcıların dikkatine; DSLAM kilitleri, 79/88 mb tanımların da oluyor. 85mb hızınız da DSLAM kiliti olmaz. Hattınızla ilgili Özelden veya post olarak değerlerinizi paylaşın, yapılması gerekenleri uygulayalım (varsa)

2 Beğeni

Dslam kilimin kaldırılmasını rica ederim. abone no : 2350968

@MehdiUygun

1 Beğeni

@TworA tuğra kardeşim bi arkadaşın işi çözelim sana zahmet @EFG iletir misin :slight_smile: @Baran @uluvardar

1 Beğeni

Beni kimse çağırmıyor neyse arkadaşlar yardımcı olur.:neutral_face:

Sende yetkili oldun mu haberim yok ki :smiley: Kral sen ilet madem :smiley:

1 Beğeni

Etiketlediklerin baksın.
çoktan iletmiştim. Burda yetkili ünvanı verilmedi böyle geziniyorum. Sadece bi yazı parçası :grinning:

Neyi ileticem onu anlamadım .

Baran arkadaşımız konunun takipçisidir, merak etmeyin.

3 Beğeni

Biliyorum. :hugs: yazmasalar bile görüyorlar .

Destek açıp yaptıra bilirsin yapmıyorlar mi.

Estağfurullah kardeşim, doğrudur aman :smiley: Yukarda ki uluvardar arkadaşın dslam kilidi var. Özelden mesaj ile konuşmuştuk modem ayar vs için. Baktık ki dslam kilidi var. Dedim konu aç yardımcı olsunlar. Ben işi yetkili arkadaşlara bırakmayı seviyorum. Yoksa bizde yazarız da ayıp olmasın :slight_smile: seviliyosun @CKLasT cemal kardeşim.

2 Beğeni

Arka planda müdahale sağlandı, keyifli kullanımlar dilerim :slightly_smiling_face:

TRAFİK YÖNÜ DOWNLOAD UPLOAD
Mevcut Hızı 92124 Kbps 8188 Kbps
Kapasite Hızı 106547 Kbps 44896 Kbps
Attenuation 2.9 dB 0.0 dB
Noise Margin 8.9 dB 32.1 dB
Çıkış Gücü 14.4 1.6
2 Beğeni

95 dakika sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.