DSLAM kilidi hk

Merhabalar haftasonları modemden baktıgımda enyüksek alabilecegim hız 81 mb gözüküyor…Fakat haftaiçi hızım
35 mb sabitleniyor…bu sebebten dolayı türknetten hızımı 75 mb yükseltemiyorum…Dls kilidi diye bişey varmış bunu ben nasıl kaldıra bilirim

Hattınız maximum 75Mbps kadar destekliyor. Geçebilirsiniz oimden.

1 Beğeni

frkn4knc Daha önceden geçtim ama bir hafta sonra 81 mb olan hızımı 35 mb düşürdüler…TurkNet le görüştügümde hattımın enyüksek 35 mb destekledigi söylendi ve gene 35 mb tarifeye geçiş yaptım… 81 mb yazan yerde 35 mb yazıyordu

1 Beğeni

Şuan 35 lik pakettesiniz paket yükseltme talebinde bulunun paketiniz düşürülmüş herhalde

1 Beğeni

75 Mb Pakete geçtigim zaman 1 veya 2 hafta sonra maksimum alacagım 35 mb düşürüyorlar…Sonra Türkneti arıyorum Zaten hattınız 35 mb yukarısını desteklemiyor diyo…paketi 35 mb düşürüyorlar…Ama hafta sonları alacagım hız 81 mb gözüküyor Haftaiçi 35 mb düşüyor…

Peki ozaman haftaiçi alacagım maksimum hız 35 mb haftasonu niye 81 mb yükseliyor… :slight_smile:

Anladım Hocam ilginiz için teşekkür ederim.
Belki forumda yardımcı olabilecek yol gösterecek birileri vardır. :+1:

1 Beğeni

Bir şey daha ekleyeyim. TT nin kapasite koruma amaçlı altyapı sorgu sistemini sınırlaması olabilir.

1 Beğeni