Dslam kilidi açma

Merhaba internet mevcut hızı 100 mps ve mevcutta 80 mps gibi bir hız alıyorum ve yavaşlamalar oluyor evde baya internet kullanıcısı var 7 adet cihaz bulunmakta Hat değerlerim mükemmel bu kilidi açmak için yardımcı olur musunuz teşekkürler

Yaşadığınız problem ile ilgili destek kaydınız yoksa, hemen online işlem merkezi Online İşlemler - TurkNet üzerinden destek kaydı oluşturunuz. TurkNet size kaydınız üzerinden bilgi verecektir.

1 Beğeni

Sorunu burdan düzeltilirse daha iyi olurdu

dslam kilidi hattım da mevcut mu

Merhabalar, destek kaydı oluşturup DSLAM kilidinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Kayıt numaranızı buradan paylaşırsanız öncelikli işlem sağlanır :construction_worker_man:

53751166 destek kaydım budur ilginiz için teşekkür ederim

Evet sınır mevcut, 100 mbt kadar veriliyor. Hattı daha düşük hız kaldıranlar için snr 8 ayarlanıyor.

Açtığım destek kaydında bir sıkıntı olmadığı söylendi galiba başka bir iss ye geçmek şart oldu 83 kere hat kopması hiç normal değil adresimde fiber bulunmakta türktelekomun ama fiber yok diyor TurkNet anlamış değilim

1 Beğeni

Sorgulama yaptıktan sonra ss atar mısın ?

Hipernet yazıyor yani vdsl mevcut fiber değil

3 Beğeni

Tekrar merhabalar, kilit kaldırıldı. Modeminizin şu an 88 mbps ile buluştuğunu görüyorum. Onay vermeniz halinde konuyu çözüldü olarak kapatacağım :innocent: