Dslam ki̇li̇di̇ 88/4mps

HAT değerlerim iyi olmasına ragmen 88mps dowload gecemiyorum ve 4mps upload alıyorum türk telekekom upload hızlarını artırdığı süre boyunca benim upload değerim hic artmadı dslam kilidinden dolayı oldugunu düşünüyorum.

TT ile görüştünüz mü? Kilit olup olmadığı konusunda. TurkNet e destek kaydı açtınız mı?

Internet bulduğum hız profili

Buda benim hız profilim 88/4 adamda 102/8 var

Noise margin değerine göre hattınız aldığınız değerin daha fazlasını destekliyor. Sanırım kayda bakan personel bunu gözden kaçırmış olmalı. Eğer ki Dslam kilidi varsa TurkNet bununla ilgili yapabileceği pek bir şey yok gibi görünüyor

Turktelekomda mail ilettim bu akşam bakalım nasıl bir sonuç bekliyor.

1 Beğeni

dslam kilidi varsa TurkNet bunun arttırılması için talep oluşturmalı ben kendi adıma mail attım internete bu mailden talep edilmiş ve herkesin dowland değerleri artırılmış

@HKN @Selcukssn @Hakan.Yildirim yardımcı olabilir misiniz destek numaram :34164340

Attığınız mail adresi ile çözen birçok kullanıcı mevcut. Dönüş yapılmasını bekleyin :slight_smile:

1 Beğeni

türk telekomdan olumlu donüş alamadım hizmet aldıgınız firmadan talep edin dediler

donanımhaber haberdeki TurkNet yektilisi upload hızımı 8mps yaptı suanda ama dowloand kilidini dahalık cozemedik

1 Beğeni