Dsl yanıp sönüyor

Merhabalar ben interneti bağlattığım gün 100 mbps ye yükseltmiştim ilk iki hafta bağlantım sık sık kopuyordu akşam 8 den sonra geliyordu daha sonra interneti 35 e geri düşürdüm ve hiç sorun olmamaya başladı çok nadiren yavaşlama oldu amcamlar TürkTelekom internet bağlattıkları gün gelen ekip sokaktaki panoyu açtı onlar panoda uğraşınca 1 2 kez internette gitmeler oldu bağlama işlemini bitirip gittiklerinde bizim internette kopma sorunları yaşanmaya başladı ondan dolayı olmuş olabilirmi akşamları internet geliyor ama baya yavaşlamalar yaşanıyor desteğe yazınca sonuç alamıyorum bu sorunu nasıl çözebiliriz

Aynı sorunu dün itibari ile ben yaşıyorum bölgem Hipernet (VDSL) olarak dönüştü, çalışma sonrası binada ki herkesin interneti geldi benim ki yok, TurkNet olan bir tek ben varım

Online işlem merkezi üzerinden dsl ışığı yanmıyor şeklinde kayıt oluşturun.

Modem arayüzünden hat değerlerinizi paylaşır mısınız?

===========================================================================
xDSLFwVersion: FwVer:5.9.2.23_A_A60901 HwVer:T14.F7_0.0
Line State: Up
Modulation: ITU G.993.2(VDSL2)
Annex Mode: ANNEX_A

Downstream
   SNR Margin:      8.2 dB

Line Attenuation: 17.3 dB
Data Rate: 30569 kbps
ES: 528
SES: 7
Upstream
SNR Margin: 8.2 dB
Line Attenuation: 27.9 dB
Data Rate: 4556 kbps
ES: 9
SES: 0

İnternetim akşamları oluyor ama sabah ve öğlen gidiyor ve umarım doğru değerleri atmışımdır

Kaydınızı modem gerekli hızda buluşmuyor şeklinde güncelleyin. Hız performans adımından açabilirsiniz. çok fazla zayıflama var tt ekiplerinin kontrol etmesi gerekir.