Dsl tarafında upload hızları yükseldi

Dün gece upload profil güncellemesi yapılmış herkese hayırlı olsun

6 Beğeni

image

bende bir değişim yok
not: snr marjini manuel olarak düşürdüğüm için 6 db

Ekran görüntüsü 2023-10-19 125011
Teşekkürler TurkNet

2 Beğeni

TT güncelledi hocam. TT alt yapısında hizmet alan isslerin de yükseliyor TurkNet/Comnet/Netspeed lik bir durum değil

1 Beğeni

Daha herkese verilmedi hocam. TT dün akşam bazı yerlerde hız profillerini güncelledi.

2 Beğeni

Benimki hala 45 ya sevmedim :rofl:

1 Beğeni

500/1000 kullanıcılarına neden hiçbir şey yok anlamadım. Dsl de bile 5/1 oranla upload varken 500 pakete 40 vermeleri saçmalık.

1 Beğeni

Bence 100 Mbps paketlerde FTTH, FTTB ve VDSL altyapılarda Upload hızı 20 Mbps kalıcı olmalıdır.

Not: Bende Upload 10 Mbps tanımlı.

Naned olsun bunlara :sweat_smile: En az 100 isterük :grin:

500/1000 e en az 100 verilmeli. Down yaparken geri 30 up gönderiyor zaten bana ne kaldı :sweat_smile:

1 Beğeni

Peki 35 lik paket kullanan kişiler de dahil mi acaba? Altyapı upload Max 17 ye kadar destekliyor benim mesela.

Dün tt ekipleri geldi ve kabloda bir arıza vardı sağ olsunlar giderdiler. Fakat upload hzım tekrar 8 mbps düşmüş. Sabah TurkNet mt aradılar söyledim durumu sistemde 20 mbps görünmediği ve bu şekilde kullanacagımı söylediler, bende burda paylaştığım ekran görüntüsünü kayıtın içerisine ekleyip gönderdim ama halen bir sonuç cıkmadı.

Şuana kadar gördüğüm sadece 100 paketler yükseldi.

1 Beğeni

Bizde Sevindik TurkNet 'e Yazdık 10 Du Ulan Yazmaz Olaydım , 8 MBPS DÜştü Upload … @TurkNet

Çözerler merak etmeyin, biraz sabırlı olun.

Hocam merhabalar, snr margin değeriniz düşük. Kopma oluyor mu internetinizde

Hattınıza 100 MBPS mi tanımlı 100 MBPS tanımlı değil ise 100 MBPS tanımlatın