Dsl Işığım yanmıyor wan yok

Yok hiç ışık yok sıkıldım uğraşmaktan kırıp atıcam en sonunda

1 Beğeni

desteğe yazdığında . ne cevap verdiler.

Destek kaydı oluşturdum türk telekomla iletişim sağlanacaktır 3 gün sonra tekrar aynı 3 gün sonra tekrar sonra türk telekom yalan bilgi veriyor ankastredeki kabloların telekom tarafından bağlanmasını söylediler sonra özür mesajları bilmem ne 23 gün sonunda türk telekom arıyor biz porta kadar bakıyoruz kablo bağlamak türknetin görevi diye bi ara türknetten biri geldi iç tesisata baktı sorun yok kutudaki kabloları yapsalar sorun çözülecek diye düşünüyorum 23 gündür kimse tenezzül etmiyor

1 Beğeni

ankastredeki bağlantımı bulamadın ve yanlış yere bağladıklarını düşündün. bunu oraya yazdın mı

Hayır bunu bana gelen TurkNet elemanı söyledi sizin kabloları farklı biriyle değiştirmişler telekomun düzeltmesi gerek diye telekom da düzgün kabloyu bağlasınlar diyor evet elimde olan her bilgiyi söylediğim halde çözülmüyor

1 Beğeni

ben şimdi konuyu arkadaşa attım bakıp yazacaktır.

1 Beğeni

Merhaba @Ridd1, öncelikle karşılaşmış olduğunuz durum ve bu kadar uzun sürmesinden dolayı üzgün olduğumu bilmenizi isterim. Ben konuyu uzman ekip arkadaşlarıma iletiyorum. Size en kısa süre içersinde geri dönüş yapılacaktır. Bende konuyu buradan takip edip size elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışacağım.

1 Beğeni