Dsl Işığım Yanıyor ama İnternet Yok

Saat 2 civarı internetim gitti ve 10 dakika sonra geldiğinde 95mbps olan hız 35e çekilmişti biraz öyle kullandıktan sonra yine gitti ve şuan modemin tüm ışıkları yanmasına rağmen internetim yok. Sorun ne olabilir? Teknik bilgileri aşağıya atıyorum. Modemi kapatıp açmam sorunu çözmedi. Santraldemi sıkıntı var acaba?


Sorun belli oldu alt kata internet bağlamaya gelen türktelekomcu ankastreyi indirmiş :smiley:

1 Beğeni

benimde.dsl yok kablo degistin gine ayni

İnternet geldi fakat 8down 0.8 upload tanımlı ve adsl2plus yazıyor. Komşuya gelen telekomcunun benim portumu ona geçirmiş olma ihtimali var mı?

Bir problem olduğu ortada destek kaydı açın kontrol edilsin. Ankastrenin durumu da hiç iç açıcı değil :slight_smile:

aslında böyle değildi yukarıda sabitti gelen adam içine edip gitmiş binada sadece benim internetim böyle :confused: Destek kaydında ekip gönderilecek denmiş bekliyorum bakalım inşallah eski hızlara dönerim

1 Beğeni

Valla arkadaşı tebrik ediyorum. Yetenekli bir çalışanmış. Fotoğraflar ile birlikte Twitter üzerinden paylaşın. Bağlı olduğunuz telekom müdürlüğünü mahallenizi belirtmeyi unutmayın. Alt kat komşunuz hangi iss ten hizmet almış ve hızı ne kadarmış. Eğer şu an ki durumda sizden yüksek ise siz de o ankastreye bir güzellik düşünebilirsiniz.

Eve daha taşınmadı yeni yeni taşınacak bir kaç bina öteden bağlandımı tam bilmiyorum fakat adam komşumuza kutu değişecek demiş, eğer eski hızımı alamazsam kendi ellerimle indirir türk telekomu çağırırım

1 Beğeni