Dsl isigi yanmiyor

Arkadaslar destek kaydini acali bugun tam 11 gun oldu fakat hala sorunum cozulmus degil evde 11 gundur internet yok destek kaydima ara ara donusler yapildi fakat hepside kopyala yapistir tarzi cevaplar yerinde destek ekibi talep ettim fakat ona bile olumlu olumsuz bir cevap verilmedi asagiya tum konuslarinn ekran goruntusunu ekledim. Elektirikci cagirip bina ici ic tesisati yenilettim 100 tl para odedim modemi degististirdjm yenilen kurulum yaptim ama sorun cozulmedi. Gelen elektirikcinin dedigine gore kabloda sinyal yokmus. Ankastreye baktim bugun kapagi kapagi acilmis fakat kaplolarda bir sikinti goremedim turk telkomu arayip soyledim fakat onlarin musterisi olmadigim icin ilgilenmiyorlar. Lutfen yardimci olun aklima gelen herseyi yaptim son care olarakta yarin tuketici hakem heyetine gidip sikayet edeyim diyorum ustelik dilekce yazip btk ve cimerede sikayette bulunmayi dusunuyorum iki firmada sucu birbirinin ustune atiyorlar hicbirisi ilgilenmiyor.

Muhammet Can Bey, merhaba şu anda açık olan destek kaydınızı ve abone numaranızı buraya yazarsanız, gerekli iletimleri yaparak size yardımcı olmaya çalışayım.

Abone No: 1499211

Devre Numarası: 8828481414

Destek Numarası: 39363975

Ad Soyad: Muhammed Can Öztürk

Cep Telefonu: **

E-posta: hrz20@outlook.com

Adres: İLBADE MAH. 294 SK. NO: 15 İÇ KAPI NO: 3 MERKEZEFENDİ / DENİZLİ,

Ben, gerekli iletimleri yaptım Muhammet Can Bey, bilginiz olsun.

Tesekkurler mehmet bey ama bugun ekmek almaya giderken su manzara ile karsilastim birisi yada birileri bizim binaya gelen kablonunda takili oldugu telekom kutusuna kasti olarak zarar vermis sizce sorun bundan kaynaklaniyor olabilir mi?

Kasti olarak zarar veren olmamıştır ama tabii buda ihtimal dahilinde.