DSL ışığı yanmıyor arızası

14 eylülde ilk arıza kaydımı bıraktım. O günden bu yana her gün, arızanızla olgili kontrol yapılıyor vs. diye oi üzerinden mesajlar geliyor. Numarami biraktigim halde teknik ekip iletisime gecmedi.

Günlerdir iş güç durdu, telefonumdan internete baglaniyorum. 100 liradan fazla internet paketi yaptim sirf islerimi yurutebilmek icin.

Destek no: 36387850

Baska iss ye gecmek icin ugrasmak istemiyorum, yoksa bin defa kapatmistim aboneligi.

Tam olarak nasıl bir sorun yaşıyorsunuz?

1 Beğeni

Dsl yanip sonuyor. Islem yapilacak dendi, herhangi bir geri donus yok. 8 gun oluyor.

Online işlem merkezi üzerinden teknik bilgiler kısmının ekran görüntüsünü paylaşır mısınız? Ve modeminizin Marka modeli Nedir?

Tplink td-w9960

1 Beğeni

Bir cozum yok mu anlamadım? Ne online islemlerden bir yanit geliyor ne buradan?

1. Gün bitiyor ve hala hiçbir geri dönüş yapılmadı.

TurkNet Online İşlem Merkezi>Teknik & Destek>Yardım Merkezi>Arıza>Arıza Sorgula

Adımlarını takip ederek otomatik arıza tesbit size ne yanıt verecek bakar mısınız?

Dsl ışığının yanmadığını söylüyor. Yeni destek talebi oluşturunca hata veriyor, devam eden bir destek talebi bulunduğu için.

1. Gün ve hala ne online islemler uzerinden ulasildi, ne belirttigim telefon numarasina donus yapildi.

Uzun süredir internetsiz kaldığınız için üzgünüz. @EFG

2 Beğeni

Hala iletisime gecilmedi.

Bugün tam 11 gün oldu ve arıza hala devam ediyor. Istanbul’da 11 gün boyunca çözülemeyen bir arıza ne demek? Santral mi bombalandı ne oldu?

1 Beğeni

Kabloları çalmış olabilirler, saha dolabına ticari taksi çarpmış olabilir. :thinking:

1 Beğeni

Bakarsın fiber falanda döşerler hızın artar :joy:

1 Beğeni

11 gün ve bir defa “ilgileniyoruz” diye arama yapıldı. Hicbir detay yok, gelisme yok. 11 gün.

Bu seçenek de var tabi.

:pensive::confused::+1: açık olan destek kaydına en son ne yazıldı?

Bağlantı değerlerinizde arıza ile alakalı Saha ekiplerinin çalışmaları devam etmektedir. Saha ekipleinden probleminizin çözüm aşamaları hakkında bilgi talep ettim. Tarafıma bilgi paylaşmaları durumunda sizinle paylaşacağım.

İyi günler.

1 Beğeni

Destek kaydına Telekom a verilen iş emri numarasını talep ediyorum şeklinde yazın.