Dsl ışığı yanmıyor. 22 gündür abonelik başlatamadım

22 gündür internet verilemiyor daha başlayamadık aboneliğe suçu telekoma atıyorlar ve 4 gündür iletişime geçtik durumunuzun aciliyetini bildirdik diye hazır mesajı aynı isimle bana atıp duruyorlar nasıl bir konuşma ise toplamda 1 aya yaklaştı ve daha internet hizmeti alamıyorum btk ya şikayet ettim ve sonucu bekliyorum duruma göre dava açmayı düşünüyorum bukadar rezil bir şirket görmedim hayatımda her aradığımda iş emri ilettik çözüyoruz çözeceğiz yalanları telekomu bıraktık internettim çalışıyorları abonelik işlemlerim bittiği gün ne müşteri hizmetleri bilgi veriyor ne birşey bilmiyorum biz birşey yapamayız telekoma bildirebilir en fazla yapacağımız başka birşey yok demekten başka hiç bir şey bilmiyorlar btk sonucunu bekliyorum yoksa hemen iptal edecem ki 10 gün önce dilekçe verdim aradılar bize bir şans verin hemen çözeceğiz dediler 10 günden fazla oldu hala aynı yalanlar devam çözüm sıfır yalan çok

2 Beğeni

Aynı durumdayım eve yeni taşındım benden önceki Türktelekom kullanıyordu gözümle gördüm ben geçtim eve aynı kablo dsl sinyali veremiyorlar. 1 aydır Türk Telekom sorun bizde değil deyip kapatıp duruyor konuyu ayar oldum