Dsl Işığı Yanmamakta

02.12.2020 sabahı saat 9 gibi internetim durduk yere gitti ve bir daha gelmedi.
Bu arada pandemi yüzünden evden ders gören çocuğum var ve işimi internet üzerinden halletigimi belirtmek isterim. dolayısıyla internet gelmezse işimden olabilirim.

Farklı modem ile ve farklı kablolar ile denedim en az 10 defa modemi sıfırladım hiçbiri sorunumu çözmedi.
Acilen bir çözüm için haberinizi bekliyor olacağım.
Abone numaram : 1644558
Eke TurkNet Online İşlem Merkezi sayfasında ki görüntüyü ekliyorum.

Çalışma bildirimi var mıydı? Arıza kaydı oluşturdunuz mu?

Çalışma bildirimi yok Oluşturdum. ama çözüm yok

Arıza çözüm süresi 3 gündür. Bu süre içinde mobil internet paketi alabilirsiniz.

1 Beğeni

Helal olsun söylemeseydin nası internete girecekti adam

Daha iyisini biliyor isen sen söyle yada yap arızasını.

Evet ilk önce başka bir ıss bulmalı

O zaman işinden olmaz değil mi geçen sürede. Çok mantıklı bir çözüm. Tebrik ederim.

3 Beğeni

Mobil İnternet paketi Zaten mecburiyetten aldık kalıcı çözüm için bu karantina günlerinde yardımlarınızı bekliyorum.

Abone numaranızı iletmeye çalışacağım.
Bu esnada siz de modeme gelen kabloyu kontrol edin spliter varsa onu söküp modemi direkt olarak bağlayın. Umarım sorununuz kısa sürede çözülür :pray:

2 Beğeni

Teşekkürler dediginiz sekilde devamlı olarak bağlı ve açık.

2 Beğeni

gokselbasol hocam tt kaynakli ariza yok diyor turk telekomdan gelen aciklamada su offline olayina aciklik getirmemiz gerekiyor benim internetim 02.12.2020 tarihinde sabah saatlerinde gitti …04.12.2020 tarihinde gittigi saat 9 civarinda geldi 11:30 civarinda tekrar gitti turknetin mudahale edebilecegi bir internet uzerinden bir bolum yokmu su OFFLINE olayina…tesekkurler.

Destek kaydınız üzerinden size bilgi verilecektir. Şu aşamada teyitte görünüyor. TurkNet sorunun devam ettiği bilgisini Telekoma iletmiş olabilir. Kaydınız üzerinden takip edebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Aynı sorun bende de var, üstelik TurkNet 'e gectigimde böyle bir arıza oldu, geçeli 24 saat olmadan. Türk Telekoma bildirildi ama daha çözüm yok. Bizlik bişey yok iç tesisat diyecekler kesin. İyi de size geçene kadar yoktu hiç tesisat sıkıntısı da şimdi mi oldu

Ben 4 veya 5. aydı tam hatırlamıyorum o aydan beri TurkNet 'e aboneyim ve hic bir sıkıntı yokken bir anda oluştu bende anlam veremedim bir anda gitti ve 2 gün sonra geldi gitti daha gelmedi umarım çalışılıyordur.

Hala bir cozume ulastirilamadi turk telekom TurkNet 'e salliyor TurkNet turk telekoma!