Dsl ışığı kırmızı yanıyor

Abone olduktan beri 1000 defa aynı hatayla karşılaştım hala kesin çözüm yok. Hiçbir sebep yokken durduk yere bi uyanıyorum modemde kırmızı ışık var. Destek kaydına yazıyorum normalde online hallediyolardı bu sefer halledemiyolarmış ont cihazı değişecekmiş ama saha ekibi ne zaman gelir belli değil. Bilgisayardan sorun gider diyince proxy ayarları otomatik algılanmadı hatası veriyor. Bu sorunu yaşayıp çözen var mı

Selamlar @Cengiz, foruma hoş geldiniz :raised_back_of_hand: Forum profilinize tanımlı müşteri numarası olmadığından hizmetinizi kontrol edemedim. Profilinize müşteri numaranızı eklerseniz yardımcı olmak isterim :handshake:

Müşteri numaramı profile ekledim şuan kırmızı ışık da yanmıyor. Sönük durumda. Ont cihazında pon yanması gerekiyormuş yanmıyor.

Hizmetinize ulaştım, ekipler en kısa sürede adresinizi ziyaret ederek arızanızı giderecek :handshake:

Saha ekibi geldi ont cihazını değiştirdiler. Ont cihazında pon ışığı yanmaya başladı fakat hala modemde dsl ışığı sönük durumda. Bölgede arıza var yarına kadar gelmezse tekrar destek kaydı açın dediler hala interneti kullanamıyorum

Tekrar selamlar @Cengiz, hizmetinizin 53 dakikadır aktif durumda olduğunu görüyorum. Problem devam ediyor mu?