Dsl bağlantısı yok

Ben Türk Telekom dan TurkNet geçiş yaptım. TurkNet kurulum ekibini 4 gün bekledim. Geldikleri zaman kurulumu sözde yaptılar. Kurulum ekibi gider gitmez dsl bağlantısının olmadığını gördüm. Uygulama üzerinden mesaj gönderdim ve bana bu sorunun 36 saat içinde çözüleceğini söylediler. Bu yüzden ekstra 2 gün daha bekledim. Sinavlarim vardı. Bazılarında internet olmadigi için kaldım. Gerçekten mağdur oldum. TurkNet pişmanlıktır. Aldığıma harbi bin pişman oldum. Teşekkürler TurkNet sayenizde yarim dönem okulum uzadi.

Merhaba, @Yusuf_Dogan , yaşadığınız sorunu hemen kontrol edelim istiyoruz. Forum profilinize müşteri numaranızı ekler misiniz? :smiling_face:

Müsteri numarami nasil ogrenebilirim ? Muşteri hizmetlerine aradigim zaman bot birseyler soyleyip kapatiyor.

DM üzerinden sisteme kayıtlı GSM numaranızı yazın isterseniz o şekilde kontrol edip sizinle müşteri numaranızı paylaşayım.

1 Beğeni

Müşteri numarami ekledim profilime. Bilginize

Müşteri numarami ekledim profilime.

Teşekkür ediyorum, yaşadığınız sorunu ilgili birime ilettim. En hızlı şekilde çözüm adına gerekli aksiyonlar alınacak. Bilgi vereceğiz :smiling_face:

Ne zaman düzelir ?Net bir tarih şeklinde söyleyebilirmisiniz ?

Buradan net bir tarih veremiyorum. Uzmanımız sizinle iletişim geçerek bilgi verecek :pray:

Bu konu, son yanıttan 60 dakika sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.