Dsl bağlantısı kesildi

Yaklaşık 3 gün önce TurkNet 'e tam geçişim sağlandı ve geçiş sağlandıktan 5 dakika sonra dsl bağlantım kesildi ve 3 gündür de yok arıza kaydı yapmıştım ancak alt yapı türk tekelom olduğu için sorun türk telekoma bildirildi denildi, Ne zaman çözülür bilmiyorum anca o kadar da zor bir iş olmasa gerek. en kısa sürede çözülmesini bekliyorum. iyi forumlar

Merhaba, hoş geldin kenanerdogan23!
Yerinde destek ekiplerini talep ettiniz mi?
TT bildirilmesinin sebebi; dış hat kaynaklı bir sorunun olabileceği.
Destek kaydından gelen en son 2 mesajı paylaşır mısınız?

2. Mesaj(ss alamadım)
Merhaba

Sistemde kayıtlı telefon numaranız ile görüşme sağladım.Bize iletmiş arıza kaydınıza istinaden,hat değerlerinizi kontrol ettiğimde DSL sinyallerinizin problemli olduğunu tespit ettim.Arızaya birebir müdahale sağlayamıyorum bu neden dolayısıyla arızayı türk telekom saha ekiplerine bildirdim.Türk telekom saha ekipleri ‘‘Santral,saha dolabı ve alt yapı bağlantılarından ankastre kutusuna’’ kadar olan bölümü kontrol edecek ve alt yapısal bulunan arızayı çözüm için destek olacaktır.Aksi durumda tarafıma bilgilendirme sağlanacaktır. Kontroller sırasında arıza ile ilgili bir fiil yakın takip göstereceğimden emin olabilirsiniz tarafıma net bir bilgi ulaşması halinde bilgilendirme sağlayacağım.Türk telekom ve sistem kaynaklı otomatik mesajların süreç boyunca dikkate alınmaması ve tarafımdan size aktarılacak mesajların dikkate alınmasını rica ederim.Lütfen içinizi ferah tutun problemleriniz olabilecek en kısa sürede giderilecektir. Süreç boyunca kontrollerin sağlanması için modeminizi açık tutmanızı ve reset atmamanızı rica ederim

TT dan ekiplerin santral ile ev arasındaki bağlantı kontrol edilicek denildi ama hala bir gelişme yok :frowning: iyi forumlar
Yerinde destek ekibi talebi nereden yapılıyor :face_with_raised_eyebrow:

Sorun dış hattan kaynaklı. Temsilciden gelecek cevapalrı dikkate alalım. Yerinde destek ekiplerini talep etmeye gerek yok, Temsilci de biliyor, arızanın dış hat kaynaklı yani TT ile ilgili olduğunu.

Umarım yarın sorunum giderilir :((… iyi forumlar efenim

1 Beğeni

Sonunda iptal ettim bir daha asla almam ve kimseye önermem geri kalan hayatımıda türkneti kötülemeye adayacağım