Dinamik ip Çok Yüksek ping sorunu Ve crc 24 saat sonra aşırı yükselmesi

O 1 ve 5 ms olması şunun gibi

Bu istanbula ne kadar yakınsan ping düşüyor
Üzgnm

aga Kalbimi Kırıyon ama inşallah bir gün bu Sonuçları görurum

1 Beğeni

İnşallah daha iyi bi sunucu açarlar her yere. Yakına sunucu açtıklarında düşme ihtimalide oluyor. Bazı yerlere açtılar çok ping var diye bakım yapmaya başladılar.

1 Beğeni

aga simdi benim pingim boyle ama pubg mobilde 24 20 ms oyun oynuyum zulada 38 42 ms de pubg avrupda zula istanbulda kafam karisti

Zula herkesin öyle birtek şenlik değil forumda çok gördüm. Oranın sunucu hatası

1 Beğeni

sen statik ip kullaniyon mu kullanmadan mi pingin bu kadar düsuk yani cgn aginda misin

Türk telekom alt yapısı ve kablolu yapınca :slight_smile: 3 filan düşüyor özür. Statik yok

Valorant 7 pingle oynuyorum

1 Beğeni

Neyse kardes ya ginede eyvallah bu foruma daha 2 gun oldu geleli bazilari kendini bisey saniyolar insan küfür etiriyolar ama senin gibisini bulmak zor TEŞEKür

1 Beğeni

Dostum ordaki her servis verebileceği ping en düşüşünü vermeye çalışır. Sunucular ne kadar iyiyse okadar düşer. İstanbul merkez olduğu için biraz sıkıntı. Yapılabilecek birşey olsa her servis yapardı.
Gerçekten özür. Senide kırmak istemem yapabileceğim birşey yok

Belkide vodofon sunucuları sorunludur

yok ya ping sorun deyil downlad dusuk geliyo bana yükseltmiyolar vdsl en fazla 50 verebiliyorlarmis bende 85 75 mb istiyom ama olmuyu TurkNet 'e gecmek istiyorum 1400 TL CAYMA BEDELI VAR Tüketici hakem heyetine basvursam cikarim ama su anda mahallemde port yok Iptal edersem portu biri kapar falan

1 Beğeni

Direk geçiş yapmak istiyorsun. Bekliyor olacağım :pray:
Cat 6 cat 7 gibi bi kablo çektiysen belki yükselebilir.

Direk geçiş sağlasan daha iyi olacaktır. Hizmet numarasıyla kaybetmemiş olursun

Güzel diyonda 1400 TL GİRER BANA NEYSE YAV ALLAH BÜYÜKTÜR BEKLERİZ HADİ İYİ AKSAMLAR KENDINE IYI BAK allaha emanet ol

1 Beğeni

Cayma bedeli yerine . İndirim bedeli olarak isim değiştiriyorlar yinede parayı alıyorlar. Böyle bi kandırmaca oluyor. :expressionless: inanma
Bitsin geç

Aga tuketici hakem heyitinde 12 aydan fazla tahut olmaz diyo hem adam hizmetinide düzgün saglamiyo gider kablolar keser hat degerlerini dusurur suç duyurusunda bulunurm ama port elimden gider

1 Beğeni

İndirim bedeli olarak çıkarıyorlar kimse laf edemiyor. O cayma bedeli değildir diyor hop alıyor.

Bekle en iyisi port kaybetmemek yoksa hiç bulamazsın.

mesala bi soru sorim varsayalim ki sen statik ip aldin x internet sirketinden ve modemin uzaktan yonetime açık ve bunu ip veren x firmasi soylemedi ve modeminn arayüz sifreside fabrika sifresi modemine farkli kisiler girdi diyelim byrda suç kimin oluyu ip veren bunu soylemek zorunda degilmi

@CKLasT buna cevap versen aga

Benide arıyorlar geçmek istiyor musunuz diye telefonda ek paket vardı onla beraber fiyat sayıp üstüne paket aldırmaya çalıştı . Diyorum ki sizene ek paketimden. Kapatacap köyden inince . Birde diyor acayip paket sizin aldığınız için 2 paket var onların verdiği 4 paket ama istemediğim paketler var için de. ek pakette oyunlar var youtube sınırsız daha ne istiyim

1 Beğeni

Herşeyi servis söylemek zorunda. TurkNet online yerinde herşey açık açık yazıyor. Adamlar hata yapsın onlar bile yazıyor sır diye birşey yok. Anlaşmalılar sır gibi saklıyor istediğini yapıyor. Enazından görüyorsun. Herşey elinin altında bi mesaj yazıyorsun direk cevap veriyor.

Eskiden özel eğitimin içinden geçmiştim öyle :shushing_face::shushing_face: internetim yoktu ozamanlar