Digitürk indirim dolandırıcılığı

Merhabalar, 2.5 ay önce TurkNet e geçiş yaptım geçtikten 1 hafta sonra TurkNet adına çok yoğun olduğum bir vakitte bir numara aradı ve faturanıza cayma bedeli indirimi uygulanıp 85 TL ye düştüğü için Kdv uygulanacak ve 120 tl yi geçecek felan filan diye masal anlatmaya başladılar bendeki kerizlikde zirvede olduğu için 20 tl az vermek için tamam diyip kabul ettim sonrasında aradan 2 ay geçti digitürk fatura kesmiş ve msj atmış 87 TL fatura baka kaldım sonra aradım türk net bizim bir anlaşmamız yok dedi o an anladım zaten dolandırıldığımı da digitürkü aradım adamlar ne yaptığını bildiği için büyük ihtimal beni ordan oraya aktarıp durdular ve sonuç olarak aboneliğimi iptal etmeye geldim en son 120 TL de cayma bedeli eklediler oldumu sana 200. Ne yapsam bundan kurtulurum benim TurkNet faturamı, cayma bedeli tutarımı ne zaman internet değiştirdiğimi bu adamlar nereden bildi adımı soyadımı tcmi nereden bildi de beni doğrulayıp abonelik başlattı. Arkadaş 2021 yılında adamlar abonelik iptali için FAKS istiyor FAKS FAKS bu ülkede en ufak bir hizmet almaya çalıştığımda hemen arkadan yaslanma olayları gerçekleşmek zorunda mı anlamıyorum…