Destek kaydına 5 gündür cevap alamadım 📢

7 gündür açtığınız kaydınıza hiç bir şekilde dönüş olmadı mı? Açtığınız destek kaydının detay kısmının ekran görüntüsünü paylaşır mısınız mümkünse

1 Beğeni

Evet, Burak Bey’de zaten kontrol etmiştir 22.09 tarihinden beri cevap yok. Telefondan arıyorum iletiyorlar cevap yok, buradan @EFG ilgili birime yönlendiriyor cevap yok, başka bir forumda ki resmi TurkNet Destek kullanıcısına yazıyorum öncelikli olarak yönlendirdim dediği halde 7 gündür hiçbir cevap yok.

Aboneliğim 02.09 tarihinde başladı (3 hafta oldu) ilk günden beri sorun var. Herhangi bir ağ ayarlarıyla oynama gibi bir durum olmadı sorun TurkNet kaynaklı olmasa bile kesinlikle Türk Telekom kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Çözüm yolu bulunamayabilir ama görüpte 7 gündür cevap vermeyip müşterini mağdur etmek hiçbir kurumsal firmada göremezsiniz. Sayın abonemiz şeklinde başlayıp en azından bana bir dönüş yapsalar ben müşteri haklarımı kullanıp Türk Telekom’a arıza kaydında bulunulmasını isteyeceğim belki, belki port değişikliği isteyeceğim ama rica da bulunacağim karşıda muhattap yok.

Şuraya da yazayım hocam:
Sorun benim cihazdan olsa diğer cihazlarda açmama gibi bir durum olmazdı. Sorun modem kaynaklı olsa Pc de açmazdı kaldı ki sadece bir kaç siteye-uygulamaya girmeme de yapmazdı. Özellikle modeme baktırdım sorun yok. Sizin forumda da benim gibi bir kaç uygulamaya giremeyen var demek ki bu sizden veya sağlayıcı olan Türk Telekom kaynaklı.

Evet, Burak Bey’de zaten kontrol etmiştir 22.09 tarihinden beri cevap yok. Telefondan arıyorum iletiyorlar cevap yok, buradan @EFG ilgili birime yönlendiriyor cevap yok, başka bir forumda ki resmi TurkNet Destek kullanıcısına yazıyorum öncelikli olarak yönlendirdim dediği halde 7 gündür hiçbir cevap yok…

:roll_eyes: (20 karakter) …

1 Beğeni

PM atmanız halinde paylaşabilirim. Ben size atamıyorum profiliniz gizli…

1 Beğeni

Sorunumun çözüldüğünü büyük bir sevinçle haber edeyim dedim. Öncelikle konu içerisinde yardımcı olmaya çalışan arkadaşlarıma ve ilk günden beri tüm samimiyetiyle yardımcı olmaya çalışan @EFG hocama teşekkür ederim. :slight_smile:

sorununuzun nasıl çözüldüğünü de bir ara yazarsanız, daha sonra aynı sorunu yaşayan kişilere de fikir verebilir. iyi kullanımlar. :slight_smile:

1 Beğeni

Sorunun nasıl çözüldüğü bilgisini yazmış olsaydınız çok iyi olacaktı.

1 Beğeni