Destek Kaydı Gözükmüyor

Çok basit, destek kaydım online işlemlerde gözükmüyor, destek kaydımı takip edemiyorum. Farklı tarayıcı, pc, telefon ve uygulama ile denedim destek kaydına ulaşamıyorum. Yaklaşık 10 gündür destek kaydı gözükmüyor, yazılımsal bir sorun olduğunu düşünüp ilk başta peşine düşmedim kısa sürede çözüleceğini düşündüm. Btk’dan şikayet kaydı oluşturduğum şikayet kaydına sinir bozucu cevaplar veriliyor görselde görebilirsiniz.

Destek kayıtları sayfası da bu şekilde

Destek kaydı no : 37238907

Destek kayıtları görünüyor.
Nasıl bir sorun var tam anlayamadım.

Benzer kayıtlar açılırsa destek ekibi ilgili destek kaydını kapatıp tek bir kayıtta birleştirebiliyor.

Arızanın çözülmesini geçtim TurkNet destek kaydının takibini yapmama bile olanak sağlamıyor. 5 aydan fazladır arıza mevcut, mümkün olası tüm sorunları yaşadık allaha şükür. Kablo arızası, genel arıza, port arızası, atlak bağlantı, iç tesisat arızası yalanı(evet) ve sonunda destek kaydının gözükmemesi.

Görselde gözüken iki kayıt şikayet kaydı, destek kaydı değil. Asıl 37238907 numaralı internet arızası olarak oluşturulmuş destek kaydı gözükmüyor. Dediğim gibi çok basit destek kaydını göremiyorum.