Deprem hakkında

Ülkemizin birçok bölgesinde etkisini gösteren deprem nedeniyle depremzede ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, maddi ve manevi ihtiyaçlarında yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyoruz.

• Bu konu başlığı altında yardım taleplerini paylaşabilirsiniz.
    • Belirsiz süre boyunca yeni konu, gönderi ve üye onay sistemi kaldırıldı. Tüm seviyedeki kullanıcılar onay beklemeden forum faaliyetlerini gerçekleştirebilir.

Dezenformasyon yaşanmaması adına forum yönetiminin onay sistemi tekrar aktif olana kadar faaliyetleri inceleyeceğini ve yaşanabilecek dezenformasyonlara karşı gereken aksiyonları alacağını da eklemek isteriz.

Geçmiş olsun.
TurkNet Forum

Güncelleme 10.02.2023 - 12.51: Yeni konu, Gönderi ve Üye Onay sistemi tekrar aktif hale getirildi.

4 Beğeni

Rabbim yardımcımız olsun

Çok geçmiş olsun :pray: İnşallah kayıp az olur diyeceğim ama gelen bilgiler maalesef kötü :smiling_face_with_tear:

Herkese çok geçmiş olsun. Umarım en az kayıpla atlatırız :frowning:

Görüntüler çok kötü. Allah deprem bölgesindeki yurttaşların yardımcısı olsun.

Allah yardımcıları olsun gerçekten çok üzücü

RABBİM yar ve yardimcilari olsun. çok uzucu bir durum

Allah herkesi korusun :pray:

İçim acıdı artık kaç defa olacak :frowning: :sob:

Tüm milletimizin başı sağolsun, Allah kurtarma ekiplerinin ve depremzedelerin yardımcısı olsun inşallah. Büyük geçmiş olsun :pray: umarım deprem fırtınası bir an önce sönümlenir ve yardım çalışmaları hızlanır. :frowning:

7 gün milli yas ilan edildi.

1 Beğeni

Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum.