Demin açılan whatsapp konusuna ne oldu takip ediyordum yok oldu ortadan?

10 kişi getirmiştim ben zaten, 10 kişi getirdiğim söyleyip wp hattı no yu istedim, altına müşteri numaramı da yazdım. Getirdiğim kişilerin de ini de ilettim…

Numaranın SMS geleceği söylendi, cevap olarak. Yarın SMS gelir herhalde.

Twitter dm

Diğer iss lerin tüm müşterilerine şartsız sağladığı bu hizmeti Türk Net in 10 müşteri getirme şartı koyması saçma birde 10 abone getirenlerin çoğunun bundan haberi olmaması da çok kötü bir durum.

3 Beğeni

Usta 10 ay bedava kullanmak nedir ya sende pazarlama yeteneği +9 galiba

Yok aslında, hiçbir çaba sarf etmedim desem…

Bu arada ben bu wp destek hattından yararlanamıyormuşum.

10 aktif abonem yokmuş. Kaç var bilmiyorum

1 Beğeni

Benim 16 aktif varmış.

Merhabalar, TurkNet WP destek hattımız aktif bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Wp destek hattımıza arkadaşını getir kampanyası kapsamında 10 arkadaşını davet eden kullanıcılarımızı ekleyebiliyoruz.

Bu kullanım haklarını sistem otomatik olarak belirliyor ve WP’a bakan arkadaşımıza iletiyor. Daha sonra belirli zamanlarda Wp’a ekleniyorsunuz :slight_smile:

Siz de arkadaşlarınızı davet ederek hak sahibi olabilir ve WP destek hattımıza ulaşabilirsiniz. Herkese iyi forumlar.

3 Beğeni

İşin şakası bilseydim facedeki grupta kimseye bırakmazdım :joy: mod olarak yardım ediyorum sadece.

Aslında bu hizmeti her kullanıcıya çözüm getirecek şekilde yapsaydınız daha iyi olurdu. destek kaydına yazdığımız bir sorunun cevabını en erken 1 gün sonra alabiliyoruz. bir anket yapsanız TurkNet Online İşlem Merkezi den memnunmusunuz yoksa aktif 7/24 müşteri hizmetleri mi isterseniz diye.
sorunların daha hızlı çözüme kavuşacağını göreceksiniz.

Burada bile sınıf farkı var :slight_smile:

özel bakabilirmisiniz

Böyle saçma bir ayrımcılık olamaz. 6 aylık abonelik sürecimde 4 arkadaşımı davet ettim, şu an 4’ü de aktif TurkNet abonesi fakat bu sayı 10/10 da olsa benim gibi sadece 10 kişiyi davet eden müşterilere değil, tüm müşterilere sunulması gereken bir hizmet bu. Yukarıda @muhep hocamın da bahsettiği gibi; hizmet aldığımız firmanın bize zaten en iyi müşteri hizmetini sunması gerekiyor. Fakat gel gör ki, OİM bile hâlâ rezalet durumda. İnanılmaz…

3 Beğeni

WhatsApp desteği pekte önemli olmayacak çünkü; TurkNet, Webchat üzerinden veya Wp gibi uygulamalardan canlı destek vereceklerini ve bu gelişmenin, çalışmalarının sürdüğünü söylediler.

1 Beğeni

Ben akşam 9 da yazdım cevap anında oldu.

64 günden beri hala aktif destek kaydım var hocam. gerçi sorun da kolay çözülecek gibi bir sorun değil

benim sorunumda bu

gelen ekibin TurkNet 'e ilettiği yazı

İlgili destek kaydı numarasında modem kapandığında veya hatdan düşürülmesine rağmen ip almaya devam ediyor.

Türk Telekom ve Tekiz ekipleri ortak çalışma da bütün kontrolleri sağlamasına rağmen hat da problem olmadığını dile getirdi.

Balıkesir de abone farklı santralde ip aldığını iletmişler ve kullanıcı adı ve şifre değiştirilmesi istendi.

Kullanıcı adı ve şifre değiştirmemize rağmen aynı problem devam ediyor.

Türk Telekom sistemsel problem olabileceğini aktardı

ip alıyor ama 5 dakka 10 dakka bazende hızlı bir şekilde ip alıyor

Atlak port sorunu olabilir. Portunuzun değişmesini talep edin. Lokal kabloda devre değişikliği yapılmasını isteyin. Tabiki bu işlemleri sırası ile yapın.

Kullanıcı adı şifrenizi mutlaka değişmesini talep edin. Sorun kullanıcı adı şifre paylaşımı yüzünden olabilir. Ve hattınızı uzaktan resetlemelerini isteyin.

Güncelleme

Atlak port sorunu olamaz kesinlikle kullanıcı adı ve şifre ile ilgili bir durum var kullanici adınızın ve şifrenizi değiştirin. Daha sonra sizin modem kapalı iken ip almanızı kapatsınlar hattı resetlesinler kontrol edin hala ip almaya devam ediyormu.

3 kere ortak çalışma oldu. atlak bağlantı olmadığını söylemişlerdi, kullanıcı adı şifrem defa değişti, sabit ip atandı yine aynı sorun 2 defa zaten ekip geldiğinde değişti kullanıcı adı şifre paylaşımıda olamaz :smiley: modem kapalı ikende ve farklı modemde denedik aynı sorun devam ediyor :smiley: telekomdan gelen kişiylede konuştum portda değişmiş benzer birşeyler söyledi.
zaten bunu farkedende ortak çalışma günü beni cepten arayan telekomdan görevli kişi sayesinde anladık. 3 ve ya 4 farklı yerden 3 ünün santralleri ile farklı birisi organize sanayi bölgesi birisi 3km uzağımda ki mahalle (bunların santralleride benimkinden farklı) biride dükkanda gözüktüğünü söyledi :smiley:

1 Beğeni

Tek bir şey kalıyor. Yeni bir hat bağlatmak. Belki de en güzel ve sade çözüm.

oimden Serhat bey sağolsun ilgileniyor sorun çözülse bile (TurkNet bu olayı göremiyor mecburen ) telekomdan öğrenmem gerekecek.geç ip sorunu zaten devam ediyor en azından kopma oluyordu günde 4 ,5 defa o sorunum şuan yok

evet tek çare o kalıyor. yeni port yeni müşteri numarası