Demin açılan whatsapp konusuna ne oldu takip ediyordum yok oldu ortadan?

Biraz önce bir konu vardı 10 müşteri yaptınız whatsapp destek hattına katılmaya hak kazandınız diye nereye gitti acaba :slight_smile:

resmi bir bilgi bekleniyormuş dönüş sağlanacak

1 Beğeni

whatsapp destek hattı tekrar mı acılıyor. Eskiden de varmış da kaldırılmış sanırım. Açılsın wp destek hattı ya cok iyi olur

10 abone davet etmiş müşteriler için Whatsapp destek hattı mevcuttur.

ben niye yeni öğreniyorum, numarasını alabilir miyim özelden :smiley: eskiden olduğunu biliyordum ama kapatıldı diye biliyordum

aktif 10 müşteri mi olması gerekiyor yoksa 10 kişi davet edip de sadece sistemde 10 kişi gözüküyorsa da geçerli mi? yoksa aktif mi olması gerekiyor hepsinin

Davet edilen 10 abonenin aktif müşteri olması gerekmektedir.

10 abone davet ettiyseniz ve aktif abonelikleri bulunuyor ise TurkNet Online İşlemler Merkezi , Twitter TurkNet Destek veya Instagram turknetadsl ile iletişime geçebilirsiniz gerekli işlem sağlanacaktır.

10/13 davet ettiğim kişi var. Hangilerinin halen aktif müsteri olduğunu bilmiyorum. 10 ay bedava kullandım yani…

tmdır teşekkürler (20 karakter)

Direkt teknik ekipler cevap veriyormus wp hattına

Her yıl 10 kişi getirilmesi gerekmiyor muydu sanki öyle bir şey denmişti. Bir süreklilik isteniyordu diye hatırlıyorum

Bu ayrımcılık değil mi? Hizmet aldığım firmanın bana zaten en iyi müşteri hizmetini sunması gerekmez mi? Sonuçta kimse bedava bir hizmet almıyor.

5 Beğeni

Böyle bir saçmalığı ilk kez duydum. Madem öyle parası neyse verelim bizde girelim gruba :rofl:

3 Beğeni

Valla o arkadaş buraya numarayı atsın bence ekleyelim bizde bildiğin ayrımcılık bu konu falan silindi anında zaten :smiley:

Bende 10 kişiden fazla kullanan var ve bende öyle bir numara yok ulaşmadı da.

1 Beğeni

Bu hizmet belirli şartlar sağlandığında verilmektedir numaranın paylaşılması yasaktır.

Keşke daha önce haberimiz olsa idi

Bu şartlardan ve böyle bir hizmet olduğundan, o kadar gizli ki tesadüfen öğrendim

1. Kişiyi getirdiğimde bana sms felan ile bir bilgilendirme de yapılabilirdi…

Twitter TurkNet destek hesabına yaz, ben yazdım numara SMS olarak bildirilecekmiş bana

Ne yazdınız acaba? Twitter’dan DM mi yolladınız yoksa farklı bir yol mu izlediniz?