Delitmeyemi Oynuyorlar ney :D

Beyler ayın 10 unda vae işlemleri bitti ankastre kutu bağlantısı yapılacaktı hala yapılmadı yazıyorum cevap ta vermiyorlar bügün yazdım bakılmış ama mesaj yok . Ne zaman bağlarlar 1-2 ay gibi sizce tt ekipleri bu işi yapamıyorlar ekip yollasalar bari TurkNet adamdır ama bu yapılan şeyde ne bileyim hiç hoşnut değil zaten aldığımdan beridir 1 mbs hızım var 300 liradan fazla ödedim daha ne istiyonuz be ya :slight_smile: beklemek birşey değil de ankastre bağlantısının bu kadar uzun sürmesi tuhafıma gitti.

Ankastrede etiketli uç mu yok? Vae geçişi için Telekom mu gelmedi?

vae geçişi tamamlandı denildi ankastre kutu bağlantısı yapılacaktı yapılmadı diğer heafta çarşamba günü biri geldi ve kabloların yanlış bağlandığını söylemiş halama o günden beridir ne gelen varmış nede giden. Hala fiziksel durum vae kısmı kapalı 1 mbs le cebelelleşiyorum hala 3 . aydayım ne kadar fatura çıtkıysada odedim kar değil ya mesaj atıyorum desteğe kimse bir cevap göndermiyor ilgilenmiyor anlayabilmiş değilim.Evde de değilim yani olsam bakıcam edicem kablo açıktamı bekliyormu bağlamak için de işte değilim yarın çıkıyorum eve doğru o şekilde artık bakıcam.

1 Beğeni