Davet Kodu ile indirim

Merhaba dostlar,

Yeni abone olduk, hayırlısıyla yakında geçmişimiz tamamlanacak.

Arkadaşım TurkNet’li ve kendisinin davet kodunu müşteri hizmetleri girdi. İlk faturada sonra indirimin 6 ay boyunca yansıtılacağı söylendi.

Sorum şu;

6 ay boyunca yansıyan indirim sırasında davet kodum ile çevremdeki bir arkadaşımı TurkNet’li yaparsam 6 ay alacağım indirim esnasında yine indirim alacak mıyım yoksa 6 ayın bitiminde mi tanımlanacak?

Çevremde TurkNet’e geçebilecek arkadaşlarım var fakat benim deneyimini bekliyorlar.

Merhaba, aramıza hoşgeldiniz. Hayırlı olsun hizmetiniz…

kodunuz her kullanıldığında 8şartlar karşılanır ise) + aylık daha indrim alacaksınız. örn. 10 kod 60 ay indirim.

3 Beğeni

Bu çok iyiymiş gerçekten.

Peki bir sorum daha olacak.
Absürt gelebilir soru :slight_smile:

Yeni aboneyim. TT’den geçmişimiz sağlanacak.
2 farklı adreste aboneliğimiz var. Diğer adresteki aboneliği de taşırsak yine indirim alabiliyor muyuz?

Ek olarak şöyle sorayım. İki aboneliği de taşıdık diyelim. Ve başka bir arkadaşımızı davet ettik. İndirim her iki abonelik için de geçerli oluyor mu tek isim altında olduğu için yoksa tek bir aboneliği mi tanımlanıyor?

Yoksa tek isim altında olduğu için olmuyor mu?

Selamlar @cldnz, sorunuz kendinize ait bir aboneliği taşıyarak indirimden yararlanmak ise cevabı “hayır”

Umarım doğru anlamışımdır :raising_hand_man:

1 Beğeni

Eğer birden fazla davet kodu kullanımında değişiklik olmadıysa 2 kişi davet ettiyseniz faturanızdan 2 kişilik indirim düşüyor, 3 kişi davet ettiyseniz 3 kişilik indirim oluyor. Kendi adınıza abonelik alırken indirimden yararlanamıyorsunuz.

1 Beğeni

Sizin iki farklı adreste aboneliğiniz var ve bunlardan birini şu an TurkNet e taşıyorsunuz. Bundan yukarıda bahsettiğim şekilde indirim kazanabilirsiniz. Diğer adreste ki aboneliğinizi de TurkNet e taşıyınca indirim alabilecek miyim diye soruyorsunuz doğru mu anladım? Bu konuda net bilgim yok maalesef. Ama farklı isimler farklı adreslerde ki her abonelik için farklı bir kodunuz oluyor ve ayrı ayrı indirim alabiliyorsunuz diye biliyorum. Bu konuda size en net cevabı @alperenatici verebilir.

1 Beğeni