Daha Yüksek Hız Alabilir miyim?

“Sizinle görüşme sağladık. Alt yapınız 54 mbps hıza kadar desteklemektedir. Şu anda hattınıza 88 mbps hız tanımlı, alt yapınız desteklemediği için hattınıza 100 mbps hız tanımlanamamaktadır. Alt yapınız hattınıza tanımlı hızı desteklemediği için yoğun kesinti yaşayabilirsiniz. Dilerseniz daha sonra talebinizi iletmeniz durumunda kesinti yaşanmaması adına hattınıza tanımlı hız değerini düşürebiliriz. İyi günler dilerim”

hız kontrollerini sağladım 82 mbps civarında seyrediyor stabil olarak 1 2 saattir canlı yayın izledim bir kasma donma yaşamadım.

konu hakkında emeği geçen herkese teşekkür ederim :pray:

1 Beğeni

Saçmalamıslar bence. 100 mbiti cok cok rahat alırsın snr en fazla 10-12 daha duser maksimum o da. 88lik dslam kilidi kaldırtıp 99999 profil tanımlatırsanız alabileceginiz en yuksek hızı alırsınız. 102400 profil secerlerse 94te takılır yine. ben 4 db snr ile 108 destek gorunen hattan 92-93 mbit hız alabi
liyorduk vdsl kullanırken.

Rahat bir şekilde alabilirsin

@TworA 88 mbps de kalması normal midir ?

Destek kaydındaki bayan arkadaş hiç bir şekilde alamazsın dedi . Snr marjinin de 20 lerde olduğunu söyledim altyapı desteklemiyor dedi

valla destek kaydına bakan kişi halt etmiş. alt yapı desteklemedgini neye dayanarak soylemiş acaba? modemde zaten cıkan degerlerden hersey gun gibi ortada.

Sey gibi alt yapı sorgulama kısmında ne gozukuyorsa o maabında gibi birsey

1 Beğeni

hocam çok önemli değil ama merak ettim bende 100 lük pakette 97 mbps tanımlı sizin nasıl 102.395 tanımlamışlar yada siz mi talep ettiniz?

Dslam dolayı oluyor, o aradaki fark

1 Beğeni

Modemini ve snr margin değerlerini paylaşabilirmisin

1 Beğeni

Değerler bu şekilde

Dslam lantiq olduğundan dolayı 97.5 civarında alıyorsun değerlerin gayet güzel broadcom dslamlar 102400 ile buluşabiliyor

1 Beğeni

teşekkürler

teşekkürler

1 Beğeni

75 dakika sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.