D-smart?

08505200905 bu numara TurkNet’e mi ait ?
Bugün beni arayıp D-Smart baglayacaklarını söylediler. Daha önce aradıklarında onaylamıştım ama daha sonra kurulumu iptal etmiştim. Bugün tekrar aradılar ve kurulumu onaylamam gerektiğini söylediler abonelik oluşturulduğu için iptal edilmiyormuş. Ayrıca faturayı ayrı ayrı ödemem gerektiğini söylediler.Ne yapmam gerekiyor.

Hayır kurulumu onaylamak zorunda değilsiniz aboneliğinizi D-Smart ile iletişime geçip hemen iptalini yapınız. Diğer aramaları da göz ardı ediniz TurkNet’in resmî numaraları bunlardır:

Teşekkürler

Android için Outlook’u edinin

1 Beğeni

Rica ederim. Aboneliğiniz başlamadığı için herhangi bir ücret çıkaramazlar merak etmeyin :slight_smile:

Hocam sakın eve kurulum yaptırmayın. Kurulum yapıldıktan sonra Tüketici hakem heyetine şikayetten başka hiçbir şey yapamıyorsunuz bilginize.

Aradıklarında istemediği mi söyleyeceğim. D-Smart’ı arayıp sordum onlarda istemediğinizi söyleyin dediler.

E devlet üzerinden aboneliklerinizi kontrol edebilirsiniz ayrıca abonelik feshi de yaptırabilirsiniz. Eğer aboneliğiniz gözükmüyorsa kurulum için kimseyi eve almayın.