CS Go da ping sorunu yaşıyorum

Arkadaşlar indirme veya upload hızımda ms de sorun yok speedtest 4 gözüküyo cs go faceit alman yada 300 ms oluyo akşamları bıktım abi yoğunluk varsa var banane neye para veriyom o zaman çözüm getirin lütfen yardımcı olun

1 Beğeni

Merhaba, ilgili birimimize bilgi verdim. Mevcut destek kaydınız üzerinden bu durumun kontrolleri sağlanıyor, gelişme oldukça uzmanlarımız sizinle iletişime geçerek bilgilendirme sağlayacaklar.

1 Beğeni

@Baran Hemen ilgilenebilir misin lütfen

Lütfen biri yardımcı olsun sorunum dün kendiliğinden düzeldi ekip gelmiş interneti kestiler ve gittiler internet yok kaç saattir türkneti arıyom karşılık yok yazıyom karşışık yok lütfen birş yardımcı olsun interneti açsınlar yeter

İlgili birimimize tekrardan bildirim sağladım, hizmetinizde atlak bağlantı sorunu tespit edilmiş. Uzmanımız bilgi vermek için sizi aramış ancak ulaşamamış, en hızlı şekilde çözüme ulaştırılması için gerekli adımların atıldığına emin olabilirsiniz.

2 Beğeni

Bugün hallolur mu internete ihtiyacım var işim internet yani?

1 Beğeni

Bide sorun yok dün düzeldi kendiliğinden ping sorunu felan internetim iyi zaten 110mb indirme 10mb upload 3ms alıyordum taki gelip interneti kesene kadar iletebilir misin açsınlar artık lütfen

Sorun felan yok internette

@Baran kral sen halledersin be söylesene bişey yoktu internette açsınlar be artık şimdi bi ton uğraştıtacaklar

Sizin için ilgili birimimize bilgilendirme sağladım, uzmanlarımız gerekli işlemleri sağlıyorlar :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Bugün çözlür mü sürec uzarmı peki kafayı yemek üzeriyim internetsizlikten