Cözülemeyen Dolap Arızası

Merhaba pazar gününden beri dolap arızası varmış dün 11 de geldi tekrar gitmiş uyuyodum gittiğinde 18:16 da gelmedi tekrar olusturmustm 23:16 a cikti dün bende bekledm kontrol ettiğimde genel arızanin kalktığını gördüm tekrar oluşturdum önce bot mesaj atti sonra uzmanım mesaj atti telekoma ilettim diye bugün ise bu napmalıyım yetkili arkadaşlar yardimci olurmu cıldırmamak icin zor tutuyorum kendimi

Merhaba, @LionTR

TT ekibi 26.05.2022 tarihine kadar arıza giderileceğini yazılmış.

Merhaba @CKLasT hocam hep öyle aksıyo büyük ihtimal dolap degişiyo twitter den ttdestek e yazdm aricaz dediler bakalm baska firmadaym dememe rağmen arıza calışma id bişey var onu vereymmi

Evet onu iletir iseniz daha net bilgi alabilirsiniz.

Merhaba @LionTR, öncelikle yaşamış olduğunuz sorun nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isterim. Bölgenizde yaşanılan bir genel arıza durumu var ve bu durum yerleşik operatör tarafına iletilmiş. Belirlenen çalışma planında ise 26.05.2022’de sorununuzu gidereceklerini bildirmişler.

Bu süre zarfı içerisinde sizin yapmanız gereken ekstra bir işlem yok. Beklemede kalın lütfen. Tüm işlemleri daha kısa süre içerisinde halledebilmek için TurkNet olarak çalışmalarımız devam edecek.

1 Beğeni

Merhaba @EFG hocam bu uzun calisma ne olabilir tahminiz dolap değişimi tarzı olabilir mi

Dönerlerse vericem ama dönmediler hala

Şu an için çalışma içeriği ile ilgili bir veriye ulaşamadım. Ulaşırsam size bilgi vereceğim.

1 Beğeni

Tamamdır hocam teşekkür ederim

Anlayışınız için ben size teşekkür ederim. İyi ve sağlıklı günler dilerim.

1 Beğeni