Çözülemeyen arıza?

öncelikle merhaba arkadaşlar daha önceden hat değerlerimi bilen bilir altyapım 64mbps destekleyen altyapımda bölgesel arıza dolayısıyla 11mbps 10mbps 8mbps gibi berbat bir hizmet bir alıyorum port arızasımı var saha dolabı arızasımı belli değil bu konu hakkında yardımcı olucak tecrübeli bilgi sahibi arkdaşlar varmı? ne kadar sürede onarılıyor ?

buda hat değerlerim:

Sorunun ne zaman çözülür bilmiyorum ama sorunun şu bence tt azizliği sayesinde portunu bozuk porta takmışlardır. Destek kaydı aç saha dolabında tt elemanlarını yakala durumu izah et hemen düzeltecektir diye düşünüyorum…

olabilir bu arada upload tarafında crc vermesinden şüphelenmiştim(kusura bakmayın mesajı yanlış okuduydum )

tt elemanlarını görsem durumu izah edicem de ne gelen var ne giden işin garip kısmı sokağımın başındaki saha dolabıda çalışmamakta

Sorun bu demektir o zaman. Fan sesi gelmiyor mu oradan dolaptan yani?

gelmiyor :confused:

Merhaba, @kaan_mert11 Size bir öneri suna bilir miyim normalde yapmamız gerkiyor ama kısa kabloyla ankastreden direk modemi bağlarsan sorunun ya senin iç tesisatın yada TT tarafında olduğunu görebilirsin. Gözlemlerini resim çekebilirsin.

hocam değerler aynı az önce bir kesintimiz oldu sonrasında ise daha da düşük bir hız almaya başladım ve sorun %100 TT tarafında arıza kaydım 3 gündür açık 28’ine dün randevu vermişlerdi normalde 26’sınaydı ama çözemedikleri için muhtemelen gün atlattılar…

az önce internetim kesildi sonra tekrar geldi geldiğinde ise değerler bu şekilde …