Çok Tehlikeli Digiturk Muhabbeti (Ciddi Uyarı)

Bundan kurtulmak ve Turknetede bu mucadelede yardim etmek istiyorsaniz su adresten arayan, mesaj atan numaralari sikayet edin: https://tiss.gtb.gov.tr/

Eger sikayet etmezseniz bu numaralar aramaya devam edecek. Bir kisi bile sikayet etse ceza kesiliyor fakat ayni numarayi ne kadar cok kisi sikayet ederse cezanin miktari o kadar artiyor. Minimum 50bin tl ceza kesiyorlar diye biliyorum ki burdan cezayi geri cekmeniz icin size para teklif eden firmalar bile var. Yani bu cezalar yildirici. Tabii gecerli bir sikayet oldugu surece.

O yuzden sikayet edin arkadaslar. Yoksa bu numaralar aramaya devam eder, sizde bu forumda baslik acmaya devam edersiniz.

Bu arada ayni numaralar daha once hic TurkNet abonesi olmamis, sadece Turk Telekom abonesi olan kisileride arayip VDSL altyapisi olmasina ragmen binaniza fiber geldi 150mbps verelim diyerek Dsmart satmaya calisiyor. Yani bu durum sadece TurkNet abonelerine ozel degil.

2 Beğeni

Benide oltalamaya çalıştılar ben hangi kanun maddesine dayanılarak yapıyorsunuz internet üzerinden bakayım dedim. Sizi arayacaklar dedi kapattı resmen ben oltaladim adamları 5 yıl oldu turknetteyim kesintisiz memnunum. Bağımsız olarak yazıyorum

maalesef böyle bir olay yakın arkadaşımın başına geldi adamlar güzel güzel abone kaydırıyorlar

Bugün bu çete yine ava çıkmış herhalde başlıklar dans ediyor forumda. Bende bu olay yaşandıktan sonra 5 aydır bir daha aranmadım. Kara listeye alıyorlar herhalde :joy: Aranan arkadaşlar arayan kişiyi sağlam bir çarpsınlar telefonda zaten tekrar aramıyorlar kesin çözüm :joy:

2 Beğeni