Çok sevdiğim Türknet'ten ayrılıyorum

Taşınmak zorunda kaldım, Türkneti e-fax yoluyla iptal edeceğim, sorum şu;

Buradaki dilekçeyi kendi elimle yazıp yollarsam kabul olur mu?

E devlet en kolay yöntem iptali daha hızlı

Kendi elinizle yazabilirsiniz. Okunma konusunda problem olmaması için “CamScanner” programı aracılığı ile resim çekip net bir şekilde kesme işlemini yapabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken hususlar ve işlem

• İptal talebinizi, kimliğinizin önlü arkalı fotokopisi ve Abone/Hizmet numaranızın, bulunduğu bir dilekçeyi e-posta eki ile birlikte iptal-faks@TurkNet.net.tr e-posta adresimize göndermeniz yeterli. Bu adrese gönderdiğiniz e-postalar, bize faks olarak gelecek.

2- Göndereceğiniz e-postayı aboneliğiniz ile eşleştirebilmemiz için konu kısmına “Abone Numaranızı” yazarak sistemlerimizde kayıtlı e-posta adresinizden göndermenizi rica ediyoruz. Abone numaranızı ve sistemlerimizde kayıtlı olan e-posta adresinizi öğrenmek için Online İşlemler - TurkNet adresini ziyaret edebilirsiniz. Talebinizi aldığımızda e-posta adresinize bilgilendirme göndereceğiz.

UYARI!
-Lütfen göndereceğiniz evrakları jpeg formatında bize iletiniz.
-Lütfen belgelerinizi mailin içeriğine değil ekine ekleyiniz.
-Lütfen göndereceğiniz dosya boyutların toplamının 10 Mb geçmemesine dikkat ediniz. Dosya boyut toplamı 10 MB geçen dosyalar işleme alınamayacaktır.

Örnek mail

Hocam e devlete mobil bankacılık yöntemiyle giriş yapın. O şekilde dilekçe v.b uğraşmanıza da gerek kalmaz

Hangisi daha hızlı olur hocam, geçen onu denedim biraz uğraştırıcı geldi tek seferde mail ile halledeyim diyorum.

Sizin için hangisi kolaysa onu deneyin. Ben e devleti tercih ediyorum. Siz mail i

Mail ile işlem yapmanız daha kolay olur. Bir saat içinde sistem iptal talebinizi aldık diye size mail atacak zaten. 24 saat içinde faturalandırma duracak. 7 gün içinde iptal işleminiz gerçekleşmiş olacak.