Çok övdüğünüz internet bu muydu

Abone olarak pişman oldum. resimlere bile bakamıyorum.

Merhaba, hat değerlerinizi ve TurkNet Online İşlem Merkezi den teknik bilgiler kismindan SS atarsaniz size yardımcı olmaya çalışayım.

hat değerlerine nerden bakacağımı bilmiyorum

Hat değerlerinizi daha önce açtığınız konuda görüntüledim. Modeminiz size verilen hız ile buluşmuyor. Sizden ricam modeminizi sıfırlayıp TurkNet tarafından size verilen kullanıcı adı şifre ile yeniden kurulum yapmanız. Eğer çözüme ulaşmazsa tekrar yardımcı olmaya çalışacağım.

1 Beğeni

yaptım hala aynı değişen bişe yok

değişen bişe varmı

yazında yatayım artık geç oldu

Hayır değişen bir şey yok malesef. Sizden ricam TurkNet TurkNet Online İşlem Merkezi’e girip yardım merkezini kullanarak arıza kismindan “Hız, performans sorunu” üzerinden destek kaydı acar mısınız ? Bu resimleri de açtığınız destek kaydına ekleyin ve çözüm bekleyin lütfen.

Acaba size VDSL verdiler de modem ADSL mi bağlanmaya çalışıyor

bilmiyorum kafayı yedim destek kaydı açmaktan yoruldum .

Yapilan bağlantı ADSL2+ onda bir sorun yok ancak performans sorunu mevcut hat üzerinde o yüzden destek kaydı açılması gerekiyor. Konu sahibine gerekli bilgilendirmeler yapıldı. Iyi geceler.

halihazırda destek kaydım olduğu için yeni destek kaydını kabul etmiyor.

Mevcut destek kaydı üzerine bu resimleri ekleyin ve sorundan bahsedin lütfen. Benimle destek kaydı numaranızı da paylaşmanızı rica ediyorum.

38 saat sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.