CoD: Black Ops 4'ün iptal edilen tek oyunculu modundan görüntüler yayınlandı

Nişancı aksiyon oyunu Call of Duty: Black Ops serisinin 4. oyunu tek oyunculu mod bulunmayan birkaç COD oyunundan biri. Treyarch ve Raven ekipleri tarafından biz oyunculara 2018 yılında sunulan oyun tamamen çok oyunculu bir yapıya odaklanıyor. Ancak çok oyunculu modun yanı sıra ekiplerin campign modunu test ettikleri ortaya çıktı.

Görüntüler geliştirmenin ilk aşamasına aitYayınlanan test videosu yaklaşık bir dakikalık bir süreye sahip ve bazı animasyonların bizlere aktarıldığını burada görebiliyoruz. Görebileceğiniz gibi karşımıza çıkan bu video campaign modunun alfa sürümüne bile yakın durumda değil. Dolayısıyla geliştirmenin ilk aşamalarına ait.

CoD oyunları genel olarak hikayesi, aksiyon sahneleri ve operasyonları sebebiyle dikkat çekiyor ve oynanıyor. Bu sahnelerle beraber kendimizi aksiyon filmi içerisinde gibi hissedebiliyor ve soluksuz bir deneyim elde edebiliyoruz. Elbette diğer taraftan çok oyunculu / rekabetçi mod için de oyunu deneyimleyen oyuncular da bir hayli fazla.

Öte yandan CoD serisinin yeni oyununun adı Modern Warfare 3 olacağı doğrulandı. Serinin yeni oyununun bu yıl içerisinde çıkış yapması bekleniyor.

1 Beğeni