Cayma bedelini Turknete nasıl gönderirim

TT den transfer olmuştum. Bugün TT den bir fatura geldi, 164 TL. Bunun yarısı paket ücreti. TT arayıp fatura detayını istedim. Aşağıda ki PDF yi attılar. Ben bunu OİM üzerinden TurkNet 'e nasıl atabilirim ? Yardım destek kısmından fatura yerine girdim ama bu cayma bedelinin ödenmesi ile ilgili biryer göremedim. Görsel olarak yardımcı olacak varmıdır ? Ayrıca TurkNet tarafın dan ilk faturam geldi. Bu çaba bedeli 12 sin de ödenecek faturaya yansır mı ? 2.ay da arkadaşını getir kampanyasından dolayı fatura cikmicak. Nasıl yaparız ?

1 Beğeni

Bu faturayı Online İşlemler - TurkNet bölümünden fesih faturası bölümünden yükleyebilirsiniz. 6 ay boyunca faturanıza indirim olarak yansıtılır. image

3 Beğeni

Teşekkür ederim. Ozaman bu 85 TL’lik ilk faturayı ödemem gerekiyor. Sonraki aylar mi yansıyacak indirim

3 Beğeni

Aynen öyle olacak. Bu arada bildiğim kadarıyla bu faturadaki diğer ücretler bölümünün indirimi yapılıyor.

1 Beğeni

Faturanın tamamını ödemeniz lazım.

2 Beğeni

Aynen 78 TL mi neydi cayma bedeli zaten. Şimdi 2 tane foto var. Yani PDF de 2 fotovar. 2 sini atmama gerek varmı. Ekran görüntüsü alıp yolluycam bir sıkıntı çıkmaz değil mi ?

1 Beğeni

İkisini de atabilirsiniz, sorun olmaz. Ekran görüntüsü de eğer okunabiliyorsa sorun olacağını zannetmiyorum.

1 Beğeni

Yok 1 tane foto atabiliyormuşum. Yolladım bakalım. İnş sorun çıkmaz.

2 Beğeni