Cat7 kablo vs 15 yıllık iss kablosu

@MehdiUygun’a katılıyor ve eklemek istiyorum: Fiziksel olarak, 5 saat boyunca açık modeminiz fakat yazılımsal olarak, sanırım yeniden başlatmışsınız ve yeniden başlatalı 1 saat yani CRC fazla ama ben genel de 24-48 saat sonra kontrol ederim, günlük ortalamayı yakalarım ama fazla. Hatalar her hangi bir olumsuzluk yaratmıyorsa dikkate almayın. Peki, kopma sorununuz hayla devam ediyor mu?

1 Beğeni

Kopma sorunu olmadı şuana kadar gayet güzel gidiyor
Ek olarak

O zaman, rekor tazeleyelim yani 2-3 güne kadar kopma vs olmazsa DSLAM kilidi için de kayıta dönebilirsin.

2 Beğeni

Hadi inşallah hocam gelişmeleri eklerim

1 Beğeni

Güzel gidiyor hava şartlarına dayanıklı bi kablo. İç dış yalıtımlı arasında çelik hat var . İnaşşalah böyle devam eder🤗

1 Beğeni

Evet hocam gayet kaliteli kablo. Her çift hat folyo ile kaplanmış. Bana mor renkli olanı geldi. Ek olarak spiral boru aldım. Onun içinden geçirdim çektim hattı. Dışarıda güneşe maruz kalacak. Ekstra korumaya aldık :slight_smile:

1 Beğeni

Aslında o kablo halojen kaplı. . Isıya. Yanmaya dayanıklı

Halojen yazıyor. Bu kabloyu aldı. :slight_smile:

2 Beğeni

Valla ekstra önlem alayım dedim nolur nolmaz :slight_smile:

1 Beğeni

Kesintisiz bağlantıyla 3 günü geçirdik çok şükür kopma sorununu hallettik. @TworA @MehdiUygun

2 Beğeni

Süper haber :pray: İyi ve sorunsuz kullanımlar dilerim :nazar_amulet:

1 Beğeni

Merhaba @TworA ustam hattında kilit var diyordu. Bir bakabilir misiniz

Müşteri numaranızı özel mesaj üzerinden bana iletin. Bir bakayım.

2 Beğeni

ÇÖZÜM: Kullanıcı yeni bir kablo (CAT7) alıp hem kablosunu, hem bağlantılarını yeniledi ve kopma sorunu ortadan kalkmıştır.

Enes bey, işleminizi kontrol edecektir. Keyifli kullanımlar dilerim. :rocket: :sunglasses:

3 Beğeni

Özelden ilettim. Şimdiden teşekkür ediyorum

1 Beğeni

Hadi bakalım, simdiden iyi kullanımlar dilerim. alperenatici hoca dslam kilit işinizi çözecektir. Çözüldük den sonra alabileceğiniz maks hızı alacaksınız. Tekrar dan hayırlı olsun.

2 Beğeni

@EFG enes hocam kilit sorununu da halletti. Çok teşekkür ediyorum kendisinden. İnşallah sorunsuz kullanmaya devam ederiz :slight_smile:

2 Beğeni

İyi ve keyifli kullanımlar dilerim :pray:

3 Beğeni

Kablom cat6 la aynı değerde demezsiniz artık. :hugs::hugs:
@abaskurt

1 Beğeni

Değersel bir değişim yok (son atılan fotoğraflarda) ama kopma sorunu çözüldü muhtemelen bağlantısal veya kablo problemliydi yani cat5 alsa sorun ortadan kalkardı veya bağlantıyı yenilemesi gibi…

1 Beğeni