Canlı yayında drop oluşması

Gigafiber çalışmaları şuan sadece RESMİ TurkNet kanalın da İstanbul ve İzmir olarak gözüküyor. Eğer bu bölge de yaşayıp site de oturuyorsanız veya yönetici iseniz başvuru forumu bırakıyorsunuz. Gelip ekipler yerinde inceleme yapıyorlar. Buradan detaylı sorgulama ve başvuru olaylarını görebilirsiniz. https://turk.net/gigafiber![Screenshot_2021-09-08-17-19-05-310|281x500](upload://2miv04FUUvz5yhTfrMuHlQkwHMd.jpeg)

Bune şimdi dostum :smiley:

Biz de yoneticiyiz ama Denizli de . 16 dairelik Apt manın. Ama Denizli yok aralarında

ben malatyadayım dostum daha bize gelene kadar ohooo

1 Beğeni

Malasef para nereden gelecekse, elit müşteri nerede ise ilk önce oradan başlanıyor. Geçenler de Denizli de ismini vermek istemiyorum, kurumsal bir yerde çalışıyorum. Gigafiber çekiliyor şuan. Ekip de çalışan arkadaşa bizim oraya bari yapa kurun, port kalmadı demiştim. Nerde oturduğumu sordu, söyledim. Yolun aşağısına ( Anadolu insanın olduğu bölge yani) inmiyoruz dediler. Yukarı taraflar çünkü hep amir, memur diye nitelendirdiğimiz bölgeler.

yani arkadaşlar çok saçma bir sıkıntı çözümü hiç biyerde yok napıcam bilmiorum 3 gündür yayın açamıyorum izleyici kaybı yaşıorum ve TurkNet teknik destek sürekli bizde sıkıntı yok diyip benim dediklerimi aldırmadan sürekli destek kaydını sonlandırıolar sorun çözüldü die

1 Beğeni

Allah yardımcınız olsun. Bunun dışında diyebileceğim pek birşey yok.