Canıni yediğim turknet

Sabah kapıdan bir çıktım yerde kablolar dedim aboooo bu TurkNet kablosu evi taşıdığımız için iptal etmiştim gigafiberi ama TurkNet dayanamadı gigafiber siz kalmama şimdi diyeceksiniz o nezaman aktif olacak belli değil olsun geç olsun güç olmasın hiç olmamasından iyidir kabloyu çeken abilere eliniz ayağınız beliniz agarmasin dedim şaşırdılar kısaca CANINI YEDİĞİM TurkNet YA

5 Beğeni

Hayırlı olsun şimdiden hocam :hugs::hugs: umarim en kısa zamanda işlemler bitip gigafiber hizmetine kavuşursunuz :pray:

2 Beğeni

Şimdiden hayırlı olsun sizin adınıza sevindim.

D K

Davet kodum: IUS72HD99ORX

3 Beğeni

Sagolun varolun çok teşekkür ederim kardes

1 Beğeni

Cok teşekkür ederim İnşaEllah herkes en kısa zamanda kavuşur bu hizmete

2 Beğeni

TurkNet’i emojilerle anlatıyorum;

:heart_hands: :partying_face: :smiling_face_with_three_hearts: :heart_eyes: :100: :anatomical_heart: :rocket: :woman_astronaut: :man_astronaut:

5 Beğeni

Uçuşa geçmeden önce kemerlerinizi sıkıca bağlamanızı önerebilirim. :rocket: :rocket: :rocket:

Şimdiden hayırlı olsun. :partying_face: :partying_face:

2 Beğeni

Önceki evimde uçuşa geçmiştim zaten o keyfi yaşadım kısa Bi ara verdik mecburiyetten ama tabi tadi damağımızda kalmisti teşekkür ederim

1 Beğeni

Tekrardan aramıza hoş geldiniz. :hugs: :partying_face:

1 Beğeni

2014 ten beri hep buradayım sadece bazen şartlar yüzünden ayrı kaldık TurkNet le şimdide gigafiberi beklemedeyim teşekkür ederim dostum

1 Beğeni

Semtler farklı olmasına rağmen çoğu kişinin aktivasyonu dün gece yapılmış. ilginç

1 Beğeni

Bir gün bizde görür müyüz? TurkNet fiberi.

2 Beğeni

Hayırlısıyla inşaEllah görürsün bakalım daha bize bağlanmadi

Ve mutlu son agustosun 31 inden beri bekleyiş sona erdi bağlandık uçuşa geçtik çok şükür darısı bekleyen arkadaşların başına insaEllah

2 Beğeni