Büyük Pişmanlık Yaşıyorum!

Turk net’e bir arkadaş tavsiyesi üzerine başvuru yaptım. Zaten başvuru sonrasında aktivasyon süresince inanılmaz sorunlar yaşadım. Neyse dedim sabredelim, 20 gün uğraştıktan sonra nihayet başvurum işleme alındı ve modem takıldı.

TTNET personeli FIBER internet için modemi bağladı IP almazsam Turk.net e bildirmem gerektiğini söyledi. Turk net’e bildirdim 24 saati geçti ip almadım dedim, destek ekibi modeminiz ip alıyor sorun yok dedi, sorun varsa arıza kaydı açın dedi.

Şimdi arıza kaydı açmak için 850’li telefonu arıyorum ne hizmet numaram ile ne de tc numaram ile arıza kaydı açamıyorum :smiley:

Şu an modemimde internet ışığı sürekli kırmızı yanıp sönüyor,

Mobil uygulamada da hala aktivasyon bekliyor olarak görünüyor hesabım.

Yani o kadar çok uyaran vardı ki Turk.net kullanma diye, tek bir arkadaşımın yorumuna inanıp kullanmak zorunda kaldım.

Tüm işlerim sayenizde yarım kaldı.
Teşekkür ederim

1 Beğeni

Kardeşim aktivasyon tamamlanmasa da TurkNet Online İşlem Merkezi üzeridnen destek kaydı açabiliyorsun diye hatırlıyorum. Ki o numarayı aradığında senin adına o açmış oluyor. Aktivasyon destek kaydı diye kayıt olacak onun içine yazmalısın. İp alma türknetin halledeceği bir şey. Eğer FFTH sistemsen ve ont cihazı var ise ve pon ışığı ile diğer 2 ışık da yeşil olarak sabit yanıyorsa TurkNet 'te. Ama pon ışığı sabit yanmıyor kırmızı ise TürkTelekom. Umarım çözülür. Ama bu kısım biraz sancılı oluyor TurkNet 'te. Zorla internet alıyoruz :smiley: :smiley:

Tüm ışıklar sabit ve sarı yanıyor, sadece internet ışığı kırmızı. TTNET personelinin telefonuna ulaştım bağlantıyı yapan, o da sorunun turk netten kaynaklı olduğunu söylüyor.

Aktivasyon destek kaydının içerisine yazıyorum ama destek kaydını yeni kayıt olarak açmamı söylüyor TurkNet Online İşlem Merkezi ama yeni açamıyorum. :smiley:

Telefon numarası da bırakıyoruz ama otomatik bir mesaj dışında dönüş yok, yol yakınken başka bir firmaya geçmek mantıklı olacak sanırım.

Binada herkes fiber kullanıyor sorunsuz şekilde, piyango bize vurdu.

Selamlar, müşteri numaranızı benimle özel mesaj üzerinden paylaşır mısınız? Durumunuzu tam olarak kontrol ederek size yardımcı olmaya çalışmak istiyorum.

1 Beğeni