Bu snr değişikliği normalmi

5 dk ara ile değişiyor böyle bu normalmi

Hattın kapasitesi de değişiyor. Bundan dolayı gürültü değeri de değişiyor.

3 Beğeni

Merhaba, @Frax Alt yapının durumuna göre maks hız değişe biliyor. Örnek : Başka kişilerin kullanımlarına göre veya iptal edenler olunca değişe biliyor.

2 Beğeni

Ama benim her dk değişiyor bi 12 oluyor bi 14

Şöyle söyleyeyim benimde her dakika değişiyordu ve ankastrenin kapağı açıktı bi gün geçerken kapattım şuan çok daha stabil. Belki alakası vardır bilmiyorum.

benim kapalı baktığımda sorun görünmüyor hatta birazdan fotoğrafınıda koyarım buraya birden artması bence çok normal değil pingimde var anlık tahminmce altyapı ile ilgili

100 mbps kaldırıyor ama aldığımda kopma yaşadım ping anlık artıyordu hala artıyor şuan snr 11.7 ye düşdü tt den aradılar bana dediği hattın yüksek hız kaldırmıyor önceden kaldırırken şimdi kaldırmıyor bakalım artık gigafiberi bekleyeceğiz

Maşallah ankastre baya güzel görünüyor bizimkiyle karşılaştırınca. SNR yükseldiğinde veya düştüğünde maksimum hızı kontrol et o da değişiyorsa muhtemelen santraldeki kullanıma bağlıdır

1 Beğeni

maksimum hız değişiyor ankastre iyi görünüyorda kablolar nedense yağlı kim yağladıysa artık ellenmiyo

1 Beğeni

Snr değiştiği için max hız değişiyor. Yağ olayı kemirgenlere karşı koruma amaçlı kablonun içinde oluyor silmemişler demek ki soyarken.

1 Beğeni

O telekomdan gelen ana kabloda oluyor iletken koruyucu jel galiba

1 Beğeni