Bu olay doğru mu?

Normalde benim ping iyi değil hep dalgalı ama bi yerde de okumuştum 159.xxx.xxx.x. le başlayan ip gelirse internet daha verimli oluyomuş ve bana da 159 la başlayan ıp geldi ve uzun süredir ping stabil çok iyi ıp yi kaybetmemek için modemi yeniden başlatmıyorum. BU OLAY DOĞRU MU CİDDEN IP YE GÖRE VERİM FARK EDİYO MU?

1 Beğeni

Bana genelde 31 li ip gelir 1 kez 159 lu ip geldi ping inanılmaz stabil oldu. Artık 159 lu ip arar oldum. Psikolojik midir bilmem ben öyle hissettim.

bencede öyle 159 da bişey var

Bana sorarsan da pingim 3 yıldır stabil her ay mutlaka speed test yapmışımdır muhtemelen çok farklı IP lerde kullanmışımdır

159 li ip bloğumu varmış :slight_smile: 1 senedir hiç denk gelmedim, hep 31 ve 95 li geliyor bana.

Bana 159 lu ip geldiğinde google a ping atıyorum 69ms çıkıyor, 31 li ip geldiğinde yine google a ping atıyorum 33 ms çıkıyor(onun dışında kullanımda bir fark etmedim oyunlarda vs). 159 lu ip vardı 2 haftadır kullandım mesela ama bende hep 31 li iplere ayarlıyordum kafamı karıştırdınız şimdi :joy::joy::joy:

ıp yi kaybettim 188 le başlıyo artık ıp nin ruhuna bi dua okuyun artık

Aynen 159. ip süper bende statik ip aldım ping ler şahane

Vie.valve.net kaç MS ?

159 lu blokta bir tek Google pingi baya iyiymiş,
Diğerleri normal en azından benim için

Evet hocam statik ip almadan önce google ping 47 ile 52 ms arasıydı bu test statik ip 159. blok