Bu mesaj ne anlama geliyor(Zam öne çekildi) 1 mayıs itibari ile zamlı tarife geçerli

Bu konu hakkında net bir bilgim yok. Bireysel hizmetlerimizin detayını biliyorum. Sizi bu konuda yanlış yönlendirmek istemem. İsterseniz özel mesaj üzerinden benimle iletişime geçin. Ben sizin için detaya ulaşmaya çalışayım.

TurkNet ne yapcağını şaşırdı. kullanıcılarda hiç iyi bir izlenim bırakmıyorsunuz

1 Beğeni

TT port ücretlerine zam yapacak diğer ISS ler Haziran veya sonrasında mutlaka zam yapacak. Bildiğim bu :man_shrugging:

3 Beğeni

Sanırım sizin faturanız Haziran a kadar 95 gelecekti ama zam kararı Mayıs a çekilince hâliyle sizinki de yükselecek tek paket tek fiyat nedeniyle faturanız 140 olacak diye düşünüyorum. Şimdiden paket değişikliği yapabilirsiniz.

1 Beğeni

Fiyat güncelleme bildirimini yasal olarak ne kadar süre önce yapmaları gerekiyor emin değilim ama TurkNet bildiğimden beri zam haberini bir kaç ay önceden verir. Abonelere seçim için zaman bırakır.

1 Beğeni

Hayır bir kesinti olmaz sadece yazılımsal olarak değerleriniz değiştirilir

1 Beğeni

Benim haziran 2023 e kadar verilen fiyat garantisi idi ve su anki durumda o garantide resmen ortadan kalkmis durumda ve ucu açık tekrar zam olacağının sinyali veriliyor.biraz evvel arandım ve bireysel aboneligimin iptali gerceklesti.Kurumsal taraftada bekliyorum bakalım nasıl bir fiyat politikası uygulanacak.

1 Beğeni

Nisan öncesi zam yapıldığında baska bir konuda taahütlü abonelikler daha cazip hale gelecek diye belirtmiştim ve TurkNet in fiyat garantisi olduğu iletilmişti bana. O gün de hatta mevcut ülke sartlarında bunun zor olacağını ve Turknetin bunu yerine getirmezse kendi ayağına sıkacağımı çok tepki alacağını dile getirmiştim. Bugunkü durumda haziran zammını 1 ay geri çektiler ve @EFG haziran 2023 sözü ile ucu açık konuşarak olmayacak zam demiyor ki o zamda yapılacak :slight_smile: @EFG şunu çok net belirtmeliyimki Turk.net sen ve senin gibi azınlıkta olan bilinçli ilgili personeli sayesinde halen çok sayıda müşterisini kaçırmaktan kurtuluyor.

2 Beğeni

Kesinlikle zam olacak . O yüzden zam olmadan bence kampanyalı fiyatlardan taahüt vererek fiyat sabitlemek şu tabloda çok mantıklı hale geliyor.

2 Beğeni

Kaç liraya nasıl bir paket edindiniz?

Bilgi edinebiliyorsanız buradan yazın ki ihtiyacı olan diğer üyeler de faydalansın?

129 TL modem de verdiler kullanim suresi boyunca ek olarak telefon no tahsis ettiler yanlis hatirlamiyorsam 1000 dk idi sanirim verdiler bide. Telefonla ulasilabilir musteri temsilcisi var 24 saat icinde mudahele garantisi var teknik bir durumda

Ben comnet e 99 tlye basvuruyu yaptim ki kullaniyordumda gayette memnundum geri donus oldu benimki

Bide ilginç olan TurkNet kurumsal tarafta bambaşka kalitede bir hizmet sunuyor , müşteri hizmetleri olsun, teknik ekibin hızlı müdahelesi , modem vermesi, telefon hattı vererek dakika vermesi hemde bunları bireyselde sadece internet hizmetini 140 TL ye verdiği halde daha ucuza vermesi. Benim burdan çıkardığım bireysel tarafta gigafiberin maddi yükünü DSL kullanıcılarının üstüne bindiriyor gibi. Kurumsal tarafta daha uygun fiyata o kadar extra ile gelir elde ederek ( Zararına hizmet vermeyeceğine göre ) bu hizmeti verebiliyorken zammı erkene cekme hamlesi ve 2023 haziran konusunda gene zam geleceğinin önünün açık bırakılması ustune Turknetin gösterdiği gerekçelerde yapılan açıklamalarda net bir tutarsızlık var. Bu noktada en şanslı ve hiç sesini çıkarmaması gereken kullanıcılar gigafiber kullanıcıları bence :slight_smile: bedavaya gigabit hizmet alıyorlar ve Turk.net yönetimi bunun faturasını diğer bireysel kullanıcılara kesiyor anlaşılan.

1 Beğeni

Olmadı SRC yükleyelim belge olarak :rofl:

Turkcell GSM de kurumsalda benim kurumsalcı cocuklar birşeyler yaptı src ile işi çözdüler :slight_smile:

1 Beğeni

Mevcut durumların sürekli değiştiği bir dönemde kullanıcılarımıza en yalın hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Tüm çabamızla bu değişken ortamı sizlere yansıtmamaya çalışıyoruz. Gerçekleşen her durumda da sizlere şeffaf bir şekilde haber veriyoruz. Ancak eğer hizmet kalitemizi sekteye uğratacak bir durum olursa en minimum oranda bunu hizmet ücretlerimize yansıtmamız gerekiyor.

Diğer İSS’ler adına konuşmak ve onların durumlarını sorgulamak doğru olmaz ancak beklemekte fayda var. Şu an diğer İSS’lere gidip taahhüt yaptırmak ve sonrasında iptal ettirmekle uğraşmak biraz sancılı olabilir. Bu sinirlilikle bir hata yapmayın lütfen.

peki kurumsalda çok daha kaliteli maliyetli ve extralı bir hizmeti 129 TL ye verirken Turk.net bireysel tarafta sözünü tutmayarak zammı erkene çekmeyi göze alarak ve kurumsaldan daha pahalıya verme noktasında nasıl bir açıklama yapıyor . senden ricam bunu dile getirmen mümkünmü verecekleri cevabı merak ediyorumda

Comnet hakkında nette şikayetler var . Ama ben kullanırken en ufak sıkıntı yaşamadım ve müşteri hizmeteri olsun geri dönüş çözüm üretmeleri olsun gayet hızlı ve başarılıydı bende. Yenibosnada hatta gittim yerlerinide gördüm . Öyle yerel amatör bir firma değiller kesinlikle. Esas işleri datacenter işletmeciliği , ve iss lere omurga baglantısı hizmeti veren bir firma . Son kullanıcıya sonradan hizmet vermeye baslayan bir firma baglantı noktasında. Hatta Turk.neti iptal ettim ve basvurumu yaptım bu sabah evrakları yükledim anında geri dönüş oldu telekomun gelip portu tanımlamasını bekliyoruz . Mesela TurkNet evraklar onlara ulaşmadan işlem başlatmıyor ama comnette bedava yerinde kurulum hizmetide veriyor hatta sisteme yukle sürec baslasın gelen arkadas imzaları alır diyor süreci kısaltmak adına.

1 Beğeni

Ben durumu sorguladım. Şu an için KOBİ hizmetimiz için fiyat değişikliği konusu henüz değerlendirmeye başlanmadı.