Bu konuyu bir çok kez açtım ve kirletmiş olabilirim (@bekir.kopuz @sinan.kurmus a yazıldı bu destek konusu)

Mayıs 1 abonelik başlatıldı kullanamya başladım 16 mbs e kdar hızım vardı mayıs 16 yapa ya alıcağız mayıs 22 YAPA ya alındım ve sonrasında santral çalışması başladı 22 sinden 29 una kadar internet yoktu 29 unda geldi 1 mbs hız 0.72 dowload 1 mbs upload ve verilen hizmettede 8 rakamlı gecikme mümkün . Ve VAE için başvuru yaptım eski hızıma kavuşmak için bir türlü cevapları birebir değildi ilk cevapları santralden dolayı VAE geçiremiyoruz 2. 3 . cüde aynı mesaj çekildi sonrasında geldik 4 e Vae geçiş işlemini başlattık başladıktan sonrasında diğer gün Kapasite doluluğundan Geçiremiyoruz dediler Sonraki gün herzaman yaptığım gibi alt yapımı sorguladım geldimi diye alt yapım gözüktü çalışma bitti sandım bi 14 saat alt yapım açıktı 15 mbs e kadar aktif altyapımız da var yazıyordu kendi sitelerinde extranetten de sorgulattığımda aynı şekilde 15 mbs e kadar port durumu var yazıyordu portta var ama geçiremiyorlar ve ben buna uyuz oldum Dün yazdım VAE geçişi başlatın diye. Bügün serhat bey sağolsun bana dediki alt yapınızı sorgulattığımda el verişli değil geçiremeyiz ben şimdi ne yapayım @bekir.kopuz @sinan.kurmus

1 Beğeni

Merhaba,

Benimle DM üzerinden müşteri bilgilerinizi paylaşır mısınız?

Teşekkürler.

2 Beğeni