Bu hızlar normalmi

Bu hızlar normal degıl gıbı uygulamalar kapalı cat6 ıle bağlıyım wireless kapalı bu hızın ustunu goremıyorum ustelık oyun da sureklı lag oluyor yada drop çözumu nedır ?

Selamlar, hız testini 15 dakika ara ile 3 defa tekrarlamanızı ve sorun yaşadığınız oyuna ait tracert testi değerlerini paylaşmanızı rica ediyorum.

ping 43 47 arası çıksa da oyunda 70 ile 90 arasın da dolanıyor pıng yuksek olsada asıl sorun takılmalar atmalar oluyor 900 mgbıtı falan hıc görmedım hız testlerın de sureklı bu duzeyde yada aşağısın da

Rica etsem forum profilinize müşteri numaranızı ekler misiniz? Ekiplere bilgi ileteceğim.

bide ilk baglantıyı yapan ekıp bina girişinde dışarıdan gelen ana hatta ölçum yapmıştı 26 debı kaybı var bıraz yuksek demıştı bu yuzden kaynaklanıyor olabılır mı müş.numaram 269****

Hız testini speedtest üzerinden yapabilir misini? Önce sunucuyu grid telekom olarak değiştirip dene. Eğer aynı çıkarsa birde codit teknoloji olarak değiştirip deme. Bakalım ne çıkıcak sonuç.

1 Beğeni

denedım dostum ne kadar hız testı sıtesı sıtelerın ıcındekı tum sunucular kısmen 600 gordugu oluyor ama onun ustune cıkmıyor zaten sorun hız değilkı 900 olsa da drop ve lag olucaksa bır mantıgı yok vdsl kullanırken stabıl pıngım 45 60 arasıydı lag ve drop olmuyordu şımdı 60 90 arası pıng ama drop ve lag oluşuyor sureklı bufferblot testınde c ustune cıkamadım

İstanbul Neresi Kardeşim , Hayırlı Olsun … :pray: :thinking:

sonuç nedır bılgı verıcek mısınız

sonuç yok sanırım

Sizin için güncel bir destek kaydı oluşturdum. Rica etsem güncel hız testlerinizi ilgili kayda ekler misiniz? 62035765