Bu Hata ne anlama geliyor?

Telefonumda WIFI’de bazen internette ÜNLEM İŞARETİ çıkıyo ve WIFI’yı kapatıp-açtığımda düzeliyo acaba bir bilgisi olan var mı?
Bu hatalarla bir ilgisi var mı?

@EFG Enes Bey bir Pppoe hatası daha sanırım.
Destek kaydı açarak durumu belirtin. Enes Bey yardımcı olur

destek kaydına ne yazmalıyım peki?

Tahminim modemdeki dsl ışığı sönmüyor. Arka olanda internet kopuyor.
İnternetin koptugunda oluşan ilk ibare önemli.
Mesela 22:09 kopmuş internetin
İlk koptugunda yazan ibareyi bulup ekran görüntüsü atar mısınız?

Bu DHCP ile alakalı bir durum. Modem bağlı cihazlara ip atamıyor sanırım.
Siz yine bir destek kaydı açın ama yarın modeminizin müşteri hizmetlerine de bir sorun. Benim dediğim farklı bir sorun

1 Beğeni

Modemin arayüzünden DHCP yi kapatıp tüm cihazlarınıza mac adresleri üzerinden dağıtım yapın. Eğer evinizde birden çok ağ var ise wi-fi sinde ünlem işareti çıkaran cihaza kayıtlı ağ sayısını tek e düşürüp deneyin…ya DHCP den yada sinyal kaybı nedeniyle ünlem alıyor olabilirsiniz.

evimde birden fazla ağ yok şimdi dhcp kapatıp deniycem

bir şey sorucam adres rezervasyondan bağlı cihazların mac adreslerine ip atadım dhcp kapattım ip adresi alamadı cihazlar benim ip-mac binding mi yapmam lazım yoksa başka bir şey mi

1 Beğeni

TP link menüsü hakkında maalesef bilgim yok size bu konuda @CKLasT arkadaşım müsait olduğunda yardımcı olabilir diye düşünüyorum.

@CKLasT bi el atar mısın

Merhaba @FATER, bu durum için bize bir kayıt oluşturdunuz mu? Eğer oluşturmadıysanız hızlıca bir kayıt oluşturun. Kaydınız varsa bana özel mesaj üzerinden destek kaydınızın numarasını iletin. Ben size bu süreçte elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıp destek vereyim.